Biuwary - podkłady na biurko 2025


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Biuwary reklamowe z nadrukiem firmowym praktycznym przedmiotem na każdym biurku

Potrzebujesz przedmiotu który pomoże ci w zachowaniu porządku na swoim biurku? W dobie cyfryzacji i przenoszenia większości informacji do komputerów wciąż nieocenionym wsparciem są planery biurkowe. Często podczas rozmów telefonicznych pojawia się potrzeba zapisania ważnych informacji na gorąco lub sprawdzenia całorocznego kalendarza. W takich chwilach przychodzi nam z pomocą biuwar. Przedmiot bardzo praktyczny w firmie jak i w indywidualnym użyciu. Biuwar jest jak duży papier, przez co może zając nawet całe miejsce na biurku a ciągle mamy możliwość umieszczać na nim przedmiotów - klawiatury czy długopisy. Dzięki temu mamy możliwość szybkiego zapisania informacji i sprawdzenia daty. Taki produkt będzie leżał na naszym biurku przez cały czas przez co informacje nigdzie się nie zapodzieją. 

Jak korzystać z takiego biuwaru? 

Użycie biuwaru jest bardzo proste oraz praktyczne. Idealne dla osób z dużym natłokiem zadań, z potrzebą szybkiego zapisu informacji na bieżąco. Przy pracy kiedy musimy odbierać telefony, umawiać klientów - taki planer świetnie sprawdzi się by wszystko co było mówione zapisać i zapamiętać. Jest to swojego rodzaju kalendarz z miejscem na zapiski. Po prawej lub lewej stronie znajduje się kalendarium z datami na cały rok. Nie musimy więc używać kilku przedmiotów do sprawdzenia i zapisania informacji. Możemy to zrobić patrząc tylko na blat swojego biurka. Mamy kilka możliwości umiejscowienia miejsca na notatki. Przeważnie najwięcej miejsca zajmuje kratka na samym dole kalendarza na większe informacje albo nawet matematyczne obliczenia jeśli nasza praca tego właśnie wymaga. Nad kratką zamieszczamy dodatkowo linie nad dniem tygodnia. Przykładowo - poniedziałek - i niżej kilka linii na zapiski. W ten sposób możemy zapisać dokładnie co mamy jeszcze zrobić na ten konkretny tydzień. Ilość miejsca na zapiski dobieramy indywidualnie pod prośbę klienta.Mamy gotowe szablony jednak wszystko możemy zmienić według uznania. Nawet możemy stworzyć biuwar w którym w ogóle nie będzie kratki na zapiski tylko linia pod dniami tygodnia. Podczas używania planerów biurkowych ie musimy również bać się o szybkie zapełnienie miejsca. Produkt jest drukowany w formie wyrwanych kartek klejonych na dole lub u góry - gdy kończy się miejsce, wyrywamy i mamy nowy czyste miejsce na kolejny tydzień.  Ten produkt na pewno nauczy i pomoże w zarządzaniu własnym czasem.. Produkt powinien znaleźć się na każdym biurku pracownika.

Biuwary standardowo składają się z 26 lub 52 kart, czyli w zależności od zapotrzebowania - do odrywania po jednej co tydzień lub co dwa tygodnie. Są klejone wzdłuż jednego z dłuższych boków, a także doklejane delikatnie przy kolejnych dwóch narożnikach, by zapobiec przedwczesnemu oddzielaniu kolejnych kart. Produkt drukujemy na papierze offsetowym 90 gramowym który idealnie sprawdza się do pisania. Na spodzie dodatkowo biuwar wzmocniony jest tekturową podkładką. Możliwe jest również zabezpieczenie biuwaru plastikową, przezroczystą listwą ochronną u dołu.

Indywidualna grafika nieprzerwaną reklamą Twojej firmy na biurku kontrahentów

Nasze biuwary drukujemy w różnych formatach. Najbardziej popularne planery są formatu A2, czasami klienci decydują się na mniejszy format A3. Jest to bardzo duża powierzchnia do wykorzystania dowolną grafiką w zależności od potrzeb czy upodobań. Projekty graficzne biuwarów przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Oznacza to, że gotowy produkt na każdej stronie zawiera logo klienta, a także inne elementy graficzne istotne dla niego. Na życzenie możemy także zamieścić zdjęcia: siedziby, produktów lub pracowników, ale większość projektów powstaje z bardziej ogólnej koncepcji - klient określa specyfikę swojej branży, atuty przedsiębiorstwa, na tej podstawie wiemy, czy na projekcie stawiać na nowoczesność, oparcie w tradycjach czy może ludzki wymiar biznesu. Każda realizacja to połączenie wizji klienta oraz umiejętności naszych grafików, którzy dobrze potrafią przenieść emocje na projekty. Co istotne, projekt graficzny biuwaru musi przyciągnąć wzrok, ale  nie być zbyt wyrazisty, gdyż stanowi tylko tło to zamieszczania naszych notatek na nim. Również możemy zaproponować inne kroje czcionek jak i kolory w kalendarium. Standardowo święta i ważne dni są drukowane w czerwonych kolorach jednak jeśli firma identyfikuje się z kolorem niebieskim - możemy wtedy zmienić kolor pod markę. Wtedy projekt będzie jeszcze bardziej spójny. 

Do kompletu z biwuarem zwykle proponujemy kalendarz trójdzielny. Ten pierwszy położony na biurku wspomaga pracę przy komputerze oraz pozwala na szybkie notowanie, ten drugi - pozwoli błyskawicznie sprawdzić datę.

Jeśli szukasz innego rodzaju kalendarza, który również można postawić na biurku, to proponujemy zapoznać się z naszą ofertą na kalendarze biurkowe.