Kartki świąteczne dla firm


Wyszukaj produkt
 


Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kartek:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.
Wybierz wzór

Firmowe kartki świąteczne - tradycja i ciepły gest

Przeniesienie zwyczaju wysyłania świątecznych życzeń także na świat biznesu stwarza okazję na bardziej spersonalizowaną możliwość kontaktu z kontrahentem. To dobry moment, by po ludzku podziękować za współpracę, szczere chęci i dobrą wolę. Takie gesty pozostają na długo w pamięci i pomagają nawiązać bardziej osobisty charakter relacji. W zależności od budżetu, a także koncepcji - kartki świąteczne dla firm można wysłać pocztą samodzielnie lub też zaplanować ją jako część większego podarunku. Obie formy możemy wysłać bezpośrednio od nas w Twoim imieniu do Twojego kontrahenta. Jest również możliwość przygotowania projektu do wysyłki internetowej przez e-mail. Wtedy wyślemy przygotowany plik do Państwa na skrzynkę pocztową. 

Nasza oferta dotyczy kartek które prezentujemy przed okresem świątecznym. Mamy do zaoferowania kartki Wielkanocne oraz kartki Bożonarodzeniowe. Każda karta posiada swój indywidualny wzór nawiązujący do zbliżającego się święta. Jeśli chcą Państwo umieścić na kartce swoją indywidualną grafikę, oczywiste jest to jak najbardziej możliwe. Jest możliwość przygotowania indywidualnej kartki urodzinowej bądź zaproszenia na całkowicie inną imprezę jak np. jubileusz firmy. W takim wypadku prosimy o indywidualny kontakt mailowy lub telefoniczny. Oczywiście jesteśmy chętni i gotowi na przygotowanie projektu indywidualnych kartek. 

Pełna personalizacja produktu - Twoje logo, autorski tekst i koperta gratis

Przygotowanie świątecznej wysyłki jeszcze nigdy nie było tak proste. Wybierz najlepszy dla Ciebie typ spośród wzorów, następnie przygotujemy projekt graficzny kartki świątecznej z Twoim logo oraz tekstem życzeń - możesz napisać go sam lub wybrać jedną z proponowanych przez nas gotowych treści. Proponujemy wybór kartki prostokątnej (format Dl) lub kwadratowej (14,5x14,5 cm), do zamówienia oczywiście dołączmy koperty tak, aby wszystko było gotowe - pozostaje tylko czekać na przesyłkę, złożyć na każdej kartce odręczny podpis i wysłać.

Jest także możliwość, by powierzyć nam usługę wysyłki (tzw. korespondencja masowa) firmowych kartek świątecznych, w tym wypadku wycena odbywa się indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Co do tego, czyli jakie produkty proponujemy dołożyć do przesyłki  

Często nasi klienci decydują się na większe prezenty świąteczne dla firm. Standardowy, najprostszy zestaw to kartka + kalendarz książkowy z tłoczeniem logo, możemy także pokusić się o personalizację kalendarzy książkowych, czyli laserowe wypalanie na okładce imienia i nazwiska osoby, którą chcemy obdarować. Inny pomysł niewielkiego rozmiaru prezentu świątecznego dla firm to gadżety reklamowe z logo, czyli na przykład długopisy, notesy lub kubki, ale możliwości jest o wiele więcej. Nie masz pomysłu co dołączyć do firmowej kartki świątecznej? Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

W tym roku poszerzyliśmy ofertę o tradycyjne kartki świąteczne religijne z logo, a także ekologiczne kartki bożonarodzeniowe oraz kartki wielkanocne Zapraszamy!