W firmowym biurze nie może zabraknąć podstawowych produktów które mogą pomóc w pracy biurowej. Niektóre produkty mocno pomagają w organizacji i etyce pracy w każdej firmie. Większość z nich jest też świetnym nośnikiem reklamy i nadaje się do rozdawania swoim klientom przy różnych okazjach, jak na przykład targi firmowe. Są to więc produkty łączące funkcjonalność z promocją firmy.

Organizacja firmy przed wszystkim!

W szczególności mowa tu o ich praktyczności. W każdym biurze nie powinno zabraknąć produktów ułatwiających nam organizację. Jednym z takich przedmiotów są teczki reklamowe. Zdecydowanie przydadzą się do segregacji wielu dokumentów, by każdy był na swoim miejscu. W firmie mamy do czynienia z masą papierów które firma musi trzymać. Są to przeważnie umowy, faktury lub papiery od klienta. Dobrze jest też segregować by każdy miał swoje miejsce co ułatwiłoby odnalezienie ważnego dokumentu. Do segregacji mogą też przydać się większe skoroszyty lub torby.

Poza sortowaniem dokumentów, w dobrej organizacji na pewno pomoże nam kalendarz lub notes. Ułatwi to umawianie się na spotkania, planowanie wydarzenia lub zapamiętanie o jakimś ważnym wydarzeniu. Dzięki czemu możemy zaplanować sobie dokładnie miesiąc ale i nie zapomnieć o danym wydarzeniu. Wersji kalendarza jest naprawdę wiele i każdy z nich znajdzie dobre zastosowanie w firmie. Kalendarz książkowy będzie świetny dla pracowników. Dzięki możliwości personalizacji jest możliwość oznaczenia każdego indywidualnym imieniem i nazwiskiem. Książkowe są stosunkowo małe i mogą się nadać do podróży i do przemieszczenia w dowolne miejsca. 

Na firmowym biurku sprawdzi się najlepiej kalendarz biurkowy. Nie zajmuje dużo miejsca i w dodatku jest na wyciągnięcie ręki dla siedzących za biurkiem. Idealnie nadają się do pracy biurowej przy komputerze. Jeśli brakuje nam miejsca na zapiski możemy zawsze się zdecydować na wersję z notatnikiem. 

Jest wiele innych produktów które może się przydać w biurze. Posiadamy też propozycje różnych wersji kalendarza które mogą pomóc w sprawach organizacyjnych. Takim produktem jest biuwar - czyli podkładka na biurko. Duża, przestronna, i przede wszystkim pod ręka. W każdym momencie przy pracy przy biurku możemy zapisać sobie szybkie informacje o których nie chcemy zapomnieć. Jeśli informacja jest dla nas ważna możemy ją zawsze potem przepisać do notesu czy kalendarza. 

Projekt w zależności od produktu

Na biurku może znaleźć się wiele innych rzeczy które mogą być przydatne a w dodatku stać się nośnikiem reklamy. Oto kilka przykładów produktów biurkowych na których można wytłoczyć logo: długopisy, kubki, podkładki pod mysz, powerbanki, breloczki. Takiego typu produkty są wykonane z różnych materiałów, surowców, przez co wykonuje się je w różnych technikach drukarskich. Najpopularniejsze wykonanie to sitodruk. tampondruk oraz druk cyfrowy. 

Dodatkowo możemy również pokusić się o produkty które mają większą przestrzeń do grafiki. Mowa tu o notesach, teczkach, notatnikach, kalendarzach biurkowych. Nasi graficy przygotują projekty graficzne bazując na prośbie klienta oraz trzymając się kolorystyki i stylistyki marki.