Upominki i prezenty dla pracowników na różne okazje

2020-11-10

Współcześnie wielu pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że pracowników warto motywować nie tylko pieniędzmi, ale również przy pomocy innych benefitów. Dlatego też, coraz więcej pracodawców oferuje różnego rodzaju dodatki do wypłaty – w postaci kart sportowych, prywatnego ubezpieczenia czy po prostu darmowych lub znacznie tańszych produktów z oferty firmy. Coraz częściej też pracodawcy decydują się także na upominki dla pracowników, które rozdawane są podczas najróżniejszych okazji. Co można dać pracownikowi, żeby ten cieszył się z prezentu? Podpowiadamy.

Prezenty, które ucieszą pracowników

Każdy lubi coś innego, dlatego tak ciężko jest trafić z prezentem, nawet dla osoby, którą dobrze się zna. Jeżeli pracowników w firmie jest wiele, warto znaleźć dobre rozwiązanie, które będzie odpowiednio wyważone i będzie mogło spodobać się dużej części osób. Co zatem sprawdzi się na drobne upominki dla pracowników?

Jedzenie – słodkości i nie tylko
Drobne prezenty dla pracowników mogą motywować

Wiele firm oferuje przepięknie opakowane kosze ze słodyczami, alkoholami czy też innego rodzaju pokarmami, które są nieco wyższe jakościowo od tego, co można znaleźć w sklepie. Takie kosze mogą mieć najróżniejsze pojemności i mogą się w nich znajdować przeróżne produkty. Doskonale nadają się przede wszystkim podczas takich okazji, jak święta czy rocznice. 

Personalizowane kalendarze

 Jakie upominki dla pracowników wybrać?

Kalendarze doskonale sprawdzą się nie tylko, jako upominki dla pracowników, ale także jako dobrej jakości gadżety reklamowe mogące zainteresować potencjalnych klientów firmy. Szczególnie mowa tutaj o kalendarzach książkowych, które pozwalają na zorganizowanie swojego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Wiele osób korzysta z tego typu gadżetów, ponieważ są one użyteczne i właśnie ta funkcjonalność sprawia, że kalendarz jest doskonałym prezentem dla większości pracowników.

Gadżety firmowe

 Czy prezenty dla pracowników to dobry pomysł?

Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju małych rzeczach takich, jak notesy, długopisy, kubki, magnesy czy torby. Każda z tych rzeczy osobno jest bardzo przydatna, dzięki czemu na pewno znajdzie zastosowanie także jako prezent dla pracownika. 

Jak widać, wiele przedmiotów może zostać wybranych, jako drobny pomysł na prezent dla dobrego pracownika. Spora część osób na pewno ucieszy się z takich upominków i będzie aktywnie z nich korzystać. 

Dlaczego warto dawać upominki pracownikom?

dlaczego warto dawać pracownikom upominki

Jest wiele powodów, dla których warto nagradzać pracowników za pomocą prezentów. Drobne upominki dla pracowników sprawdzą się nie tylko na święta, czy podczas rocznic ważnych w firmie, ale także podczas innych okazji. To dobra metoda na zmotywowanie ich do solidniejszej, bardziej skupionej pracy, która będzie dawała lepsze efekty – także te finansowe. W wielu firmach istnieją specjalne, comiesięczne konkursy, których zwycięzcy zgarniają niewielkie przedmioty, jako nagrody.  Ludzie wbrew pozorom bardzo lubią zewnętrzną motywację i dobrze na nią odpowiadają!

Po drugie – upominki mogą być także rozdawane wtedy, gdy dany pracownik ma urodziny. Na pewno jest to tradycja, którą miło się kultywuje przez lata. Jednak może nie sprawdzić się w dużych firmach, w których pracuje np. kilkaset osób. 

Jak widać, drobne upominki dla pracowników, które mogą być rozdawane pracownikom przy różnych okazjach, to świetny sposób na to, aby ich zmotywować i przywiązać do firmy na dłużej. Wcale nie trzeba przy tym wydawać masy pieniędzy na produkty – miły prezent nie musi być drogi!

gadzety-reklamoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00