TOP5 gadżetów reklamowych - ranking 2021

2020-12-31

Ocieplanie wizerunku firmy i aktywne pozyskiwanie nowych klientów to sztuka, nad którą pracują specjaliści na całym świecie. Mimo wszystko trzeba przyznać, że personalizowane gadżety reklamowe są w stanie uszczęśliwić konsumentów przy każdej okazji – niezależnie, czy są to branżowe targi, czy upominek dla nowego klienta. 

 

Naszą listę top 5 gadżetów reklamowych zaczniemy od najpopularniejszych propozycji, które zna każdy przedsiębiorca lub specjalista ds. marketingu. Spróbujemy przedstawić kreatywne zastosowanie sprawdzonych wariantów w taki sposób, by każdy dopasował rozwiązanie do swoich oczekiwań. Na ostatnim (czyt. pierwszym) miejscu umieściliśmy pozycję, która pomoże dotrzeć do interesantów i utrwalić wizerunek Twojej działalności w ich świadomości. 

5. Breloki reklamowe

 TOP5 gadżetów reklamowych

Breloki reklamowe z nadrukiem lub grawerem to niemal must have każdej działalności – niezależnie od jej specjalizacji. Jest to klasyczny upominek, który w wersji budżetowej może być zaprojektowany w sposób minimalistyczny. W przypadku produktów premium warto zastosować pomysły z nieco większym rozmachem – np. w kształt nawiązujący do profilu działalności z grawerem. Świetnym przykładem są breloki z motywem domu dla deweloperów i auta dla mechaników.

4. Długopisy i artykuły piśmiennicze

Ranking gadżetów reklamowych

Niemal każdy przedsiębiorca używa manualnych artykułów piśmienniczych. Długopisy lub pióra to najpopularniejsze akcesoria pozwalające na wypełnienie wniosków lub złożenie podpisu na umowach, regulaminach, fakturach itp. Jeśli więc sprzedajesz produkt lub wchodzisz we współpracę z klientem, podaj mu długopis razem z dokumentami. Poinformuj również o tym, że może go zatrzymać. Jest to bardzo miły gest, który na pewno zostanie pozytywnie zapamiętany. Zadbaj tylko o to, by design długopisu prezentował się w sposób elegancki lub nawet luksusowy. 

3. Parasolki reklamowe

gadżety reklamowe 2021

Kiedy osoby obdarowane upominkiem będą najbardziej usatysfakcjonowane z otrzymanego gratisu? W momencie, w którym będą go potrzebować. Jedną z takich opcji jest parasol reklamowy z logo, nazwą, danymi kontaktowymi i motywem przewodnim. Biorąc jednak pod uwagę koszt realizacji wysokiej klasy parasoli, jest to produkt dedykowany większym kampaniom reklamowym. 

2. Gadżety turystyczne

Ranking gadżetów reklamowych 2021

Termosy, bidony, butelki, czy okulary przeciwsłoneczne lub nerka mogą okazać się równie przydatne, co ww. parasol. Do dyspozycji klientów szukających gadżetów reklamowych jest jednak o wiele więcej interesujących opcji, dlatego można w szybki sposób urozmaicić swoje propozycje. Pamiętaj, by oferować użytkownikom produkty, z których sam/a chciałbyś/chciałabyś skorzystać. 

1. Kalendarze książkowe, czyli najlepsze gadżety reklamowe

najlepsze gadżety reklamowe 2021

Dlaczego uważamy, że kalendarze książkowe to najlepsze gadżety reklamowe? Ponieważ jest to niewielki organizer, który pomaga zaplanować życie i czas. Korzystamy zatem z niego często i staramy się mieć go zawsze przy sobie. Jeśli na kalendarzu książkowym znajdzie się grafika, logo lub firmowe zdobienie, będzie przypominać konsumentom o Tobie przez cały rok. 

W ofercie Kalendarze CSK do dyspozycji są m.in.:

Na wszystkich ww. pozycjach można umieścić firmowe zdobienia. Największe możliwości zapewnia drukowana okładka, lecz najbardziej elegancki design gwarantuje wersja LUX. Pamiętaj, że przedsiębiorcy stawiają często na luksus i rozwiązania premium.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking gadżetów reklamowych okazał się przydatny. W razie wątpliwości warto skontaktować się bezpośrednio z zespołem specjalistów, którzy pomogą zorganizować całość transakcji od A do Z. Personalizacja akcesoriów nie jest wcale tak skomplikowana, jak mogłaby się wydawać. Przekonaj się o tym na przykładzie własnej firmy. 

gadzety-firmoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00