Kalendarze ekologiczne z certyfikatem FSC - dlaczego warto postawić na ekologię?

2021-06-08

Cały świat w coraz większym stopniu zdaje sobie sprawę z jakimi wyzwaniami przychodzi nam zmierzyć się w dziedzinie ochrony środowiska w którym żyjemy. Wzrasta też świadomość ekologiczna zarówno nasza, jak i naszych klientów. Dla coraz większej liczby partnerów ważne jest, by kalendarze oraz gadżety firmowe na 2022 rok były ekologiczne i wyprodukowane w zgodzie z naturą, a proces ich produkcji miał jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. W poniższym artykule przedstawiamy nasze ekologiczne nowości na 2022 rok.

Kalendarze z certyfikatem FSC

firmowe notesy ekologiczne

Od tego roku mamy przyjemność zaprezentować Państwu kalendarze książkowe z certyfikatem FSC. Co to oznacza? FSC jest międzynarodową organizacją non profit, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne. Oznacza to, że firmy w całym łańcu dostaw spełniają standardy tak aby mieć pewność że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. W tym roku możesz mieć pewność że kalendarz który u nas kupujesz spełnia wysokie normy ekologiczne i społeczne.

Kalendarze w oprawie ekologicznej

kalendarze w oprawie ekologicznej dla firm

Od wielu lat nie produkujemy już kalendarzy z naturalnej skóry. Nasze najpopularniejsze oprawy kalendarzy książkowych czyli Vivella, Nebraska czy Denim wykonane są z wysokiej jakości materiałów pozyskiwanych w zaawansowanych procesach chemicznych z włókniny oraz wiskozy. Jeśli zależy Ci na materiałach w 100% biodegradowalnych polecamy oprawę Natura ECO wykonanej z makulaturowego papieru na której bardzo ładnie można wytłoczyć logo. Jeśli szukają Państwo czegoś bardziej przypominającego tradycyjną oprawę skórzaną polecamy Pargina Bio-D - biodegradowalny materiał, dostępny w opcji na zamówienie w czterech popularnych kolorach. Kalendarze możemy również indywidualnie zapakować w pudełka wykonane z makulatury.

Ekologiczne kalendarze trójdzielne i biurkowe 

Oferujemy również ekologiczne kalendarze ścienne wykonane z papieru makulaturowego (specjalne utwardzane plecki na które naklejamy eleganckie kalendarze). Do produkcji papieru wykorzystywanego w naszych kalendarzach eko nie używamy chloru. Jeżeli zależy Ci na zielonej promocji swojej firmy możesz też zwrócić uwagę na kalendarze biurkowe produkowane z papieru pozyskanego z makulatury.

ekologiczne gadżety dla firm

Dlaczego warto kupować eko produkty firmowe?

Bycie eko jest ważne dla wielu firm i instytucji. Używanie produktów i technologii eko daje nam oszczędności, przeciwdziała zanieczyszczeniom i pozwala równomiernie gospodarować naturalnymi zasobami. Warto wykorzystać aspekt ekologiczny w wyróżnieniu swojej firmy. Papier makulaturowy jest bardzo elegancki i modny. Twoi klienci na pewno docenią ten aspekt. 

gadzety-reklamowe-ekologiczneZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00