Wysyłka kalendarzy i gadżetów w trakcie pandemii

2021-08-31

Gadżety firmowe na wigilię

Pandemia i odwiedziny u klientów - nie taki diabeł straszny

Koniec roku jest w wielu firmach tradycyjnym czasem spotkań z pracownikami podczas wigilii firmowych. Wielu handlowców zabiera również pod pachę zestawy upominkowe czyli zapakowane w torby firmowe z nadrukiem, kalendarze książkowe, kalendarze trójdzielne czy długopisy z logo i wyrusza w trasę do swoich klientów. Przy okazji złożenia życzeń Bożonarodzeniowych i Noworocznych mamy okazję porozmawiać o planach na nadchodzący rok i podsumować ten mijający.

Nic więc dziwnego, że na początku zeszłego roku w wielu firmach zastanawiano się jak obostrzenia pandemiczne wpłyną na sposób tradycyjnego obdarowania klientów i kontrahentów gadżetami. Wprowadzane przez rząd na początku jesieni coraz dalej posunięte ograniczenia mogły wśród wielu handlowców wprowadzić niepokój czy uda im się odwiedzić swoich klientów. Diabeł okazał się jednak wcale nie tak straszny jak go malują, a czarne wizje nie sprawdziły się. Kolejny rok odnotowaliśmy wzrost wolumenu sprzedanych produktów z których tradycyjnie największą popularnością cieszyły się kalendarze firmowe z logo. Otrzymaliśmy również wiele pozytywnych sygnałów, że spotkania z klientami i kontrahentami wśród naszych odbiorców odbyły się bez przeszkód. Problemem był jedynie brak możliwości zorganizowania wigilii firmowych w restauracjach w 2021 roku ze względu na to, że lockdown objął gastronomię. Udało się jednak zorganizować Wigilie firmowe w biurze, a w wielu firmach mimo oddelegowania pracowników do pracy zdlanej odbyły się te tradycyjne choć krótkie spotkania noworoczne.

Gadżety firmowe w 2022 roku - co nas czeka?

Najpopularniejsze gadżety firmowe i ich wysyłka

Ten rok również nie powinien być inny jeśli chodzi o przekazanie tradycyjnych upominków firmowych. Postępujący program szczepień raczej przyniesie pozytywny efekt i pandemia nie powinna być już tak straszna i spowodować takiego paraliżu służby zdrowia jak w zeszłym roku. Firmy doceniają jednak pracę w jednym miejscu, więc wielu pracowników, choć nie wszyscy wróciło już z pracy zdalnej do swoich biurek. Otwarta pozostaje gastronomia i zapewne pozostanie otwarta w czasie tradycyjnych wigilii firmowych - a przynajmniej dla zaszczepionych. 

Alternatywne sposoby wysyłki gadżetów firmowych

A co jeśli mimo wszystko wolimy nie spotykać się ze swoimi kontrahentami, lub mamy w tym zakresie jakieś ograniczenia? Alternatywnym sposobem jest zlecenie całości zadań związanych z logistyką i wysyłką kalendarzy lub innych gadżetów naszej firmie. Nasi pracownicy mogą zająć się konfekcjonowaniem, pakowaniem i wysyłką materiałów firmowych. Możemy wykonać wysyłkę do różnych oddziałów Państwa firmy lub nawet do indywidualnych kontrahentów. 

Konfekcjonowanie i wysyłka kalendarzy firmowych

Konfekcjonowanie materiałów firmowych - jak się do tego przygotować?

Konfekcjonowanie jest zajęciem łatwym jeśli dobrze się do niego przygotujemy. Najpierw prosimy więc naszego klienta o dostarczenie listy adresów w pliku excel w specjalnie przygotowanej formie. Pozwala nam to szybko stworzyć etykiety wysyłkowe. Wydrukowane listy pozostaje nam nakleić na specjalnie przygotowane paczki. Tutaj mamy do wyboru kilka sposobów pakowania kalendarzy i gadżetów firmowych. Jeśli mamy do czynienia z wysyłką dużej liczny materiałów w jendo miejsce wtedy używamy specjalnych kartonów z tektury falistej dodatkowo zabezpieczając rogi i wrażliwe miejsca. Karton oklejamy również taśmą z oznaczeniami “nie rzucać”. Dzięki temu mamy większę prawdopodobieństwo że kalendarze firmowe nie uszkodzą się podczas transportu. W przypadku wysyłki indywidualnej pakujemy każdy kalendarz w kopertę papierową lub kartonową i całość dodatkowo w foliopak.Zadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00