Kalendarz taneczny - turnieje na 2022

2022-02-17

para tancząca

Taniec to dziedzina sportu, w której oglądający jak i zawodnik mogą przeżywać takie same emocje. W zawodzie tym mocno można zjednoczyć widza z pokazem poprzez układ jak i muzykę. Może to być delikatny balet, szybki swing albo mocny rock-and-roll. Gatunek muzyki dopasowujemy indywidualnie, każdy będzie się lepiej czuł przy innym rytmie. Taniec to coś w rodzaju sportowego teatru. Potrzebujemy masę ćwiczeń i energii, ale po odpowiedniej charakteryzacji można stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. 

Nadchodzące turnieje taneczne

Takich wydarzeń jest naprawde wiele, niektóre z nich nie zostały jeszcze ujawnione. Przedstawiamy kilka większych festiwali na nadchodzący rok. Do zobaczenia pełnej listy proponujemy wejść na strony internetowe z całą rozpiską nadchodzących wydarzeń tanecznych. 

I wiele, wiele więcej….

W takich wydarzeniach może brać udział każdy! I jako obserwujący i jako zawodnik. Jeśli jesteś początkującym tancerzem, nie wahaj się! Jest sporo turniejów o różnym stopniu zaawansowania. Dzieci również mają swoją kategorię. Jest masa konkursów w szkołach tanecznych na który można również przyjść i pooglądać zawody.  Są również turnieje organizowane pod konkretny styl taneczny, jak na przykład “turniej tańca nowoczesnego”. Organizowane są też selekcję dla osób występujących solo jak i w parach. Każdy może znaleźć coś dla siebie!

Jak przyszykować się na turniej taneczny? 

kobieta rozciąga mięśnie

Każdy zawodnik wie, że bez odpowiednich ćwiczeń nie da się osiągnąć sukcesu. Podobnie jest z tańcem. 

Gdzie najlepiej zapisywać daty pokazów?

Do zapisywania wszystkich terminów najlepiej nada się kalendarz książkowy. Takich wydarzeń będzie naprawde wiele i trudno było by to wszystko zapamiętać. Naturalnie przedmiot przyda się również zawodnikom, do zapisywania dat pokazów, ale i rozpisania listy zadań do ćwiczeń. Dzięki wersji z notatnikiem koło kalendarium, zawodnik może również opisywać przebieg swojej pracy i analizować dalsze postępy. 

kubki-reklamoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00