Coś dla wielbicieli muzyki - czyli najciekawsze koncerty i festyny na 2022 rok

2022-03-03

ludzie na imprezie

Nowy rok niesie za sobą masę nowych atrakcji, imprez oraz wydarzeń muzycznych. Na niektóre z nich czeka się cały rok. Pożegnaliśmy za sobą już 2 miesiące a z nimi kilka ciekawych atrakcji. Przygotowaliśmy kilka dat najciekawszych koncertów i festiwali w których niektóre odbędą się nawet Polsce.

KONCERTY

Nie musimy od razu wyjeżdżać do innego kraju by wziąć udział w jakimś wydarzeniu.  W Polsce przede wszystkim organizowana jest masa koncertów z udziałem znanych artystów, którzy chcą się u nas pojawić. Marzec mieliśmy powitać koncertem Avril Lavigene, lecz z powodu pandemii koncert został przeniesiony na 30 kwietnia 2023 roku. Przedstawiamy daty innych ciekawych koncertów, które są jeszcze przed nami!

 

Festyny muzyczne 2022 roku

ludzie na koncercie

Festynów podobnie jak koncertów jest masa. Mamy już podane daty niektórych z nich. Jeśli nie będziemy mogli się na nich pojawić, możemy obejrzeć transmisję w stacjach telewizyjnych lub specjalnych platformach internetowych. Przedstawiamy daty najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych. Większość z nich wypada latem.

 

Mamy również przyjemność poinformować, że Orange Warsaw Festival nie został odwołany i odbędzie się w tym roku w Warszawie 3-4 czerwca 2022.

Również ciekawą atrakcją na tle muzycznym są aktualnie karnawały. Największy z nich odbywa się w Wenecji od 6 lutego do 1 marca.

Ostatnią datą którą chcemy przedstawić to data wydania hollywoodzkich Oscarów. Może nie jest to koncert ani festiwal, ale również ma duże znaczenie w muzyce. Wszakże masa artystów dostaje Oskary za swoje osiągnięcia muzyczne, soundtracki do filmów itp. Tegoroczna darta do 27 marca w hollywoodzkim Dolby Theatre.

Gdzie zapisywać daty interesowanych nas wydarzeń?

Atrakcji jak co roku, jest od groma. Nie są to tylko muzyczne wydarzenia, jeśli interesują Was bardziej sportowe wydarzenia zapraszamy na nasz osobny artykuł. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy to w kategori filmowej, muzycznej czy imprezowej. Żeby nie zapomnieć o nadchodzącym festiwalu najlepiej nadadzą się kalendarze książkowe, w którym możemy zapisywać ważne dla nas daty. Kalendarz to świetne narzędzie w celu organizacji zadań czy zaplanowaniu sobie całego roku.

gadzety-reklamoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00