Elegancka strona firmy na przykładzie kalendarza

2022-03-08

Każda firma działa na swój własny sposób, stosując rozmaite techniki by pokazać się od jak najlepszej strony. Trzeba założyć sobie pewne cele tworząc markę i stworzyć plan działania na jaką kreujemy naszą firmę. Ciężko jest dotrzeć do każdego potencjalnego klienta, gdyż każdy towar dociera do innej grupy docelowej. Przykładowo zakładając sklep odzieżowy musimy się zastanowić czy to ma być mały sklepik czy może luksusowy butik. Jeśli stawiamy na elegancję ten artykuł może być właśnie dla Ciebie!

Złote kolory które przyciągają wymagających klientów

zlote_witryny_sklepowe

Kiedy myślimy o luksusowych markach od razu mogą nam się ukazać złote ewentualnie srebrne kolory. Elegancje przeważnie widzimy w butiku, firmach kosmetycznych, drogeriach czekolady czy biżuterii. Firmy te stawiają na dobrą jakość produktów przez co mają wysokie ceny. Dlatego też, sklepy te nie są dla każdego. Takie marki pokazują swój prestiż na każdym możliwym elemencie identyfikacji wizualnej. Nawet logo zazwyczaj ma na sobie złote elementy i przeważnie jest napisane elegancką pochyłą czcionką. Sklepy są bardzo czyste, w kolorach bieli i złota z minimalistycznymi elementami. Miejsce takich salonów też nie jest przypadkowe. Wiadomo, że luksusowe marki nie będą umieszczane na małym osiedlu koło baru mlecznego. Przeważnie salony znajdują się w galeriach lub w centrum miasta w dobrze postrzeganej okolicy. Przez wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny przechodzień od razu może zobaczyć czy jest to sklep luksusowy czy nie.

Oczywiście nie trzeba tworzyć luksusu by osiągnąć sukces w biznesie. Patrząc na niektóre dobrze prosperujące firmy, widzimy, że nie jest to element konieczny. Tak jak sieć restauracji McDonald, która jest znana na cały świat. Marka chce dotrzeć do innej grupy docelowej jacy są ludzie którzy chcą szybko zjeść. Luksus można zobaczyć na przykładzie firm takich jak Rolex, Gucci czy Coco Chanel Perfume. 

Nawet kalendarz może być ekskluzywny!

znakowanie_folia_w_kalendarzach_ksiazkowych

Ważne jest przy luksusowych markach, by każdy element firmowy dawał wrażenie prestiżu. Ciężko obejść się teraz bez kalendarza książkowego do zapisywania ważnych wydarzeń, terminów klientów itp. Dzięki możliwości personalizacji, każde imię pracownika może zostać zamieszczone na okładce, co również pokaże firmę jako dobrze zorganizowaną. Co kojarzy się z elegancją w firmie? Jak już dobrze wiemy - Kolor złoty lub srebrny. Dlatego też można pokusić się o znakowanie folią złotego loga na naszym produkcie. Takie wykonanie najlepiej wygląda na czarnej oprawie. Nie możemy nie wspomnieć o możliwości indywidualnego projektu naszej okładki. Wtedy można wykonać projekt który będzie mocno związany z luksusem w firmie. W przypadku okładki drukowanej możemy użyć różnego rodzaju uszlachetnień jak np. folia matowa połączona z lakierem UV wybiórczo. Jeśli jednak decydujemy się na standardową oprawę wtedy najlepiej jest wybrać tę która może kojarzyć się z elegancją. Dość ciekawym rozwiązaniem jest wybór graffte carbonium o którym można bardziej poczytać w naszym osobnym artykule.

Jest wiele innych rozwiązań na eleganckie kalendarze. Niektóre z nich posiadają zapięcie na magnes, pasek lub posiadają specjalne miejsce z gumką na długopis. Takie elementy zdecydowanie dodadzą prestiżu naszej firmie. 

Jeśli chcemy wprowadzić trochę luksusu do naszej firmy, taki terminarz może mocno się do tego przyczynić. Zakup wyżej opisanych kalendarzy bądź innych gadżetów to element który pomoże w wizualnym przedstawieniu marki. Każdy przedsiębiorca lub indywidualny klient może zakupić eleganckie akcesoria do swojej firmy. Nie musimy mieć nie wiadomo jak dużej marki by móc kreować ją na elegancką. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcom, taki zakup na pewno może się przydać w prezentacji firmy.

kalendarze-ksiazkowe-z-logoZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00