Nadchodzące wystawy i targi dla zwierząt 2022

2022-04-21

targi zewierząt

Wystawy zwierząt są niezwykle przyjemną atrakcją, zwłaszcza dla ich miłośników. Wiele radości można czerpać będąc uczestnikiem takiego przedsięwzięcia albo nawet zapisać się jako wystawca. Aktualnie pojawiają się wystawy zwierząt wszelakich, czy to psy, czy zwierzęta egzotyczne lub gady. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nadchodzące targi i wystawy dla zwierząt

Większe targi zazwyczaj wypadają w okresie letnim oraz wiosennym. Przygotowaliśmy więc listę najbardziej wyczekiwanych targów na 2022 rok. Niektóre z nich mają naprawdę wiele ciekawych atrakcji dla uczestników. Wchodząc na program wydarzenia możemy zobaczyć jakie dokładnie zwierzęta będziemy mogli tam zobaczyć lub jakie atrakcje z nimi są planowane. Dolnośląski Targ Zoologiczny ma przykładowo bardzo ciekawy program z różnorakimi zwierzętami których nie widzimy na co dzień.

  1. VETMEDICA - Targi Medycyny Weterynaryjnej - 23-24 kwietnia w Łodzi 
  2. PupiLove Targi - 15 maja 2022 w Katowicach
  3. Dolnośląskie Targi Zoologiczne - 15 maja 2022 w Stadion Wrocław
  4. ZooEgzotyka - Giełda terrarystyczno-akwarystyczna - 5 czerwca 2022r. - Warszawa
  5. Międzynarodowych Targów Zoologicznych Animals & Veterinary Days - 09-11 czerwca 2022 w Ptak Warsaw Expo
  6. XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych - 11-12 czerwca 2022 we Wrocławiu
  7. Animal Fest Summer w Poznaniu - data nieznana (zazwyczaj w sierpniu)

Daty wszystkich pokazów oraz targów można notować w kalendarzu książkowym który umożliwia nam zapisanie treści przy danym dniu. 

Wystawy dla zwierząt

przygotowanie psów do wystawy

Wyżej wypisaliśmy te największe zwierzęce wydarzenia. Jednak takich atrakcji jest dużo więcej a są to głównie wystawy dla czworonogów. W szczególności najczęściej organizowane są dla kotów i psów. Potrafią pojawić się nawet mniejsze wydarzenia, głównie robione jako atrakcja dla mieszkańców. Wystaw psów jest przeważnie najwięcej i wyróżniają się dodatkowym pokazem umiejętności. Uczestnicy szykują się latami na dane wydarzenie tylko by móc pokazać swojego pupila jak i wygrać trofeum. 

Jak wygląda wystawa od strony uczestnika? Musimy po prostu znaleźć odpowiadające nam wydarzenie, opłacić bilet i cieszyć się z pokazów. Inaczej jest w przypadku zgłoszenia pupila do wystawy. Przy większych wystawach konkurencja zwierząt jest większa, dlatego zwierzę trzeba odpowiednio przyszykować. Po pierwsze zwierzę musi mieć rodowód. Jednak jest to zasada dotyczą większych wystaw, przy tych mniejszych mamy możliwość przyjść z kundelkiem albo dachowcem. Po drugie zwierzę musi posiadać status członka stowarzyszenia kynologicznego. Do tego potrzebujemy metryki którą wystawia właściciel hodowli. Po trzecie, zwierzę musi zostać zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Dalej wystarczy że przygotujemy się do określonych zasad naszej wystawy. Czasem musimy specjalnie przyciąć futro do odpowiedniej długości. Następnie możemy cieszyć się z uczestnictwa. Postępy naszego zwierzaka możemy zapisywać w zwykłym notesie.  

Uczestnictwo firmy na targach

Takie targi to też świetna okazja dla różnych przedsiębiorstw i firm do prezentacji swoich produktów. Dotyczy to głównie marek zajmujących się zoologią. Sklepy zoologiczne mogą wziąć udział w targach i sprzedawać na nich artykuły dla pupili. W takim miejscu na pewno będzie dużo zainteresowanych ludzi zakupem. Warto też zainwestować w różnego rodzaju gadżety, które można rozdawać przechodniom. Jak na przykład kubki reklamowe, teczki, czy torby. Targi dają dużą możliwość do zareklamowania swojej marki.

torby-reklamoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00