Sportowe gadżety reklamowe: dla klubów, AZS, SKS

2020-07-09

Gadżety sportowe reklamowe

Sportowe gadżety reklamowe - idealne dla klubów, sekcji AZS i innych!

Z roku na rok przybywa coraz więcej miłośników różnych dyscyplin sportowych i zdrowego trybu życia. Sport zrzesza zarówno dzieci, ludzi młodych jak i dorosłych. Ze względu na tak szeroki target warto wykorzystać go do promocji swojej marki! W naszej ofercie znajdziesz różnorodne gadżety sportowe z nadrukiem, które dedykowane są klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm. 

Praktyczne gadżety sportowe z logo firmy

Takie gadżety to doskonałe rozwiązanie w dwóch przypadkach:

  1. Jeśli jesteś członkiem drużyny sportowej, klubu czy stowarzyszenia i po prostu chcecie się rozreklamować (np. na wydarzeniach sportowych). Takie gadżety sprawdzają się też jako nagrody (np. na turniejach organizowanych przez Twoją drużynę)
  2. Kiedy jesteś sponsorem jakiejś drużyny i chcesz pośród niej, jej członków oraz kibiców zwiększyć świadomość swojej marki.

Nieważne, czy dotyczy Cię punkt pierwszy, czy drugi - oba potrzebują reklamy. Chcesz przeprowadzić skuteczną kampanię i zastanawiasz się nad gadżetami, które pomogą Ci rozpromować logo swojej firmy? Na przełomie ostatnich lat, kiedy zdecydowanie zauważalny jest trend bycia “fit”, można zauważyć popyt na gadżety reklamowe sportowe. Warto je dopasować do potrzeb oraz koncepcji firmy. To bardzo ekonomiczny sposób, który z pewnością zostanie doceniony - przez kluby, sekcje AZS, kibiców i inne osoby! Takie spersonalizowane akcesoria to świetny pomysł na sportowe wydarzenia, imprezy firmowe czy pikniki. Jeśli więc wiesz, że Twoim targetem są osoby, które mogą wziąć w takich eventach udział - postaw na sportowe gadżety!

Składane krzesło - sportowy gadżet na piknik

Składane krzesło idealne na pikniki

Dlaczego warto inwestować w gadżety sportowe reklamowe?

Po pierwsze - ekonomika. Gadżety takie nie są drogie, a są skuteczne w reklamie. Osoby uprawiające sport, jak i kibice z pewnością docenią sportowe gadżety z logo Twojej marki. A więc mecze oraz inne wydarzenia sportowe, które zrzeszają wiele ludzi w różnych społecznościach, to znakomity moment na promocję swojej firmy. Czym należy się kierować przy wyborze takich gadżetów? Warto przede wszystkim postawić na wysoką jakość oraz design, który docenią sportowcy oraz ich fani. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość sprawią, że akcesoria te posłużą na długi czas. Starannie dopracowane detale oraz funkcjonalność gadżetów skutkuje tym, że promowana marka będzie jeszcze lepiej odbierana. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór artykułów promocyjnych, które tworzymy z pasją i zaangażowaniem. 

Gadżety sportowew ofercie Kalendarze CSK

Zastanawiasz się, gdzie zamówić gadżety reklamowe sportowe? Wybierz miejsce sprawdzone, któremu zaufało mnóstwo klientów. Jesteśmy firmą z 12 letnim doświadczeniem, która zrealizowała kilka tysięcy indywidualnych projektów. Specjalizujemy się w sprzedaży kalendarzy ale nie tylko! Oferujemy też biuwary z logo czy notatniki firmowe - to zawsze dobry sposób na reklamę. Ale sukcesywnie poszerzamy swoje działania i dlatego oferujemy też gadżety sportowe bardziej dopasowane dla sportowców i ich fanów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów, które są dedykowane do klubów sportowych, sekcji AZS i kibiców! Między innymi: piłeczki antystresowe z miękkiego tworzywa, piłki plażowe, maty, gwizdki, ręczniki sportowe i wiele innych. Bardzo popularne ostatnio są również bidony - ze względu na rozwijający się trend eco, ludzie coraz bardziej świadomie podchodzą do zużycia plastiku - i chętnie używają takich wielorazowych butelek. Pamiętaj o tym, że każdy gadżet może być spersonalizowany i opatrzony logo Twojej marki lub Twojego klubu! . Wykorzystujemy tylko i wyłącznie innowacyjne i sprawdzone technologie do nanoszenia logo, które wykazują się wysoką trwałością.

Szklany bidon - gadżet reklamowy eko

Szklany bidon w wygodnym pokrowcu

 

Promocyjne gadżety także dla kibiców!

Z pewnością każdy sportowiec wie, jak ważny jest doping! Wsparcie ze strony kibiców skutkuje ogromnym przypływem energii oraz pewności siebie i może skutecznie ponieść do zwycięstwa! Dlatego warto docenić fanów i wybierając gadżety sportowe z nadrukiem, pomyśleć też o nich. W naszej ofercie znajdziesz więc np. dmuchane pałki, klaskacze, czapki, smycze i inne. Są one doskonałym rozwiązaniem na wszelkie wydarzenia sportowe. Ich celem będzie wyeksponowanie logotypu podczas kibicowania ulubionej drużynie lub zawodnikowi!

Klaskacze - gadżety reklamowe dla kibiców

Klaskacze kibica z oferty Kalendarze CSK

Praktyczne gadżety sportowe to świetny sposób na promocję marki! Warto wybrać takie akcesoria, które będą dobrze kojarzyć się z Twoja firmą, a tym samym zwiększą jej rozpoznawalność! Postaw na sprawdzone i wytrzymałe gadżety zarówno dla sportowców jak i kibiców. Sprawdź całą ofertę i zaufaj naszemu profesjonalizmowi!

gadzety-z-logoZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00