Najpopularniejsze kolory kalendarzy 2023

2022-06-10

2023 to rok nowych trendów nawet w branży kalendarzowej. Standardowe, klasyczne oprawy ciągle są tak popularne jak w poprzednim roku. Doszły też nowe kolory bardziej dopasowujące się do trendów nowego roku. Poznasz nowości właśnie w tym artykule!

Klasyczne kolory zawsze na topie

kalendarz ksiązkowy ciemny

Od niektórych tradycji się nie odchodzi, zawsze znajdą się zwolennicy sprawdzonych, uniwersalnych kolorów kalendarzy książkowych. W tym przypadku są to kolory ciemne, pasujące do praktycznie każdej firmy. W szczególności : czarny, granatowy i szary. Świetnie wyglądają z dodatkowo wytłoczonym logo na oprawie. Jest to sprawdzony zestaw, z którego zawsze zadowoleni są nasi klienci. Standardowym wyborem są oprawy skóropodobne na których dobrze komponują się ciemne kolory. Jes to Vivella i Nebraska, również dostępna w tym roku w swoich standardowych kolorach. Decydując się na ciemne oprawy mamy gwarancję, że nasz kalendarz będzie elegancki. Dodatkowo można dobrać różne dodatki które wyróżnią kalendarz na tle innych. Do ciemnych, eleganckich opraw zawsze sprawdzają się złote i srebrne motywy dekoracyjne. Możemy to zauważyć w czarnej oprawie Baladek, która ma wytłoczony rok na złoto. W takim przypadku tłoczenie logo można również wykonać ozłoconą folią co da bardzo dobre połączenie.

Nowe kolory opraw kalendarzy na 2023 rok

barwy kolorów 2023

W tym roku wprowadziliśmy całkowicie nowe barwy jak i oprawy. 2023 jest rocznikiem żywych, intensywnych i jasnych kolorów. Jest to widoczne nawet w branży odzieżowej. Jest teraz moda na jasne kolory ubrań (zielone spodnie, różowe koszulki). Podobnie jest z kalendarzami, dlatego też wprowadziliśmy zupełną nowość do naszej oferty. Oprawa Vellutino posiada wiele jasnych i intensywnych kolorów. Możemy tu znaleźć takie kolory jak żółty, zielony, niebieski czy pomarańczowy. Ta oprawa wyróżnia się tym, iż kolory są bardzo intensywne. Kolor niebieski Vellutino jest zdecydowanie żywszy niż ten sam kolor Velour czy Nebraska. Dodatkowo oprawa jest delikatna bez żadnej widocznej struktury. Po prostu jest to jednolity kolor. Przez barwny trend tego roku również wprowadziliśmy dodatkowe kolory do naszych standardowych opraw. Jednym z najchętniej wybieranych opraw jest Vivella, która ma 2 nowe kolory - jasno niebieski i jasno zielony. Również wrócił w tym roku kolor turkusowy i różowy, którego możemy znaleźć w Vivelli oraz Nebrasce.  Do jasnych kolorów zalicza się oliwkę również dostępną na ten rok, która zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem.

 

Jeśli decydujemy się na kolorową oprawę, możemy ją uzupełnić jeszcze dodatkowym kolorem. W tym roku również wprowadzamy zupełnie nową technikę druku logo za pomocą światła UV. Umożliwia ona wydruk w pełnym wymiarze kolorów. Początkowo drukuje się białą bazę dzięki któremu kolor nie zmieni odcienia po nałożeniu na oprawę. Nada to kalendarzowi jeszcze więcej intensywnych barw. 

Podsumowując

Standardowe, ciemne oprawy zawsze będą cieszyć się zainteresowaniem, ze względu na swój uniwersalny styl pasujący do każdej branży. Jednak ten rok zapowiada się dość kolorowo, dlatego dodaliśmy możliwość wyboru jaśniejszych kolorów opraw. Dotyczy się to każdego produktu, nawet projekt kalendarza trójdzielnego możemy przygotować w bardziej intensywnej barwie.

kalendarze-ksiazkowe-z-logoZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00