Kalendarz książkowy dla nauczyciela

2022-07-20

Kalendarz książkowy poprawia organizacje w każdej branży. Nie tylko przydaje się w firmie, ale również w użytku indywidualnym. Praca nauczyciela jest jednym z zawodów w których bez kalendarza się nie obejdzie. Kalendarz książkowy to najlepsza opcja do pracy szkolnej. 

Kalendarz książkowy dla nauczyciela - dlaczego warto?

kalendarz książkowy w pracy nauczyciela

W pracy nauczyciela trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Terminy sprawdzianów, poprawek? A może spotkanie rady pedagogicznej? W ciągu całego dnia nauczyciel ma kilka godzin pracy z różnymi klasami. Warto więc, zapisywać sobie z wyprzedzeniem wszystko co trzeba było przygotować na dany dzień. W takim wypadku najlepiej nada się kalendarz książkowy z układem dziennym, który posiada najwięcej miejsca na różne zapiski. Daje to możliwość rozpisania sobie szczegółowo zadań, które należy pamiętać na dany dzień. W kalendarzach książkowych dużą zaletą jest to że jest to produkt indywidualny i można go zabrać ze sobą do domu. Dzięki temu mamy pewność, że o żadnej informacji nie zapomnimy. Przychodząc do domu po pracy możemy od razu zajrzeć co nasz czeka w najbliższych dniach. Nauczyciel będzie pamiętał o sprawdzeniu klasówek, przyjściu po zajęciach na poprawkę, czy o przygotowaniu materiału dla klas na zajęcia. Kalendarze książkowe są bardzo poręczne, dzięki czemu możemy bez problemu je przenosić w różne miejsca. Jest to produkt poprawiający organizacje ale i dzięki niemu nie zapomnimy o ważnych rzeczach.

Najlepszy wybór kalendarza książkowego dla nauczyciela

Kalendarz książkowy jest świetnym przedmiotem do użytku szkolnego. Mamy gwarancje, że produkt będzie codziennie używany. Taki gadżet świetnie nada się jako rodzaj prezentu od uczniów bądź dyrekcji. Zawsze na koniec roku uczniowie dziękują nauczycielom za rok nauki i wręczają prezent. Kalendarz na nowy-nadchodzący rok będzie świetnym upominkiem od klasy. Trzeba jednak dokonać wyboru. Kalendarze książkowe wyróżniają się od siebie wieloma dodatkami oraz oprawami. 

Jednym z najlepszych wyborów jest oprawa Vivella. Jest to aksamitna oprawa, która występuje w kilkunastuu kolorach do wyboru. Ten model jest bardzo często wybierany jako nagroda w konkursach czy właśnie jako prezent dla nauczyciela. 

W naszych kalendarzach występują również dodatki, które mogą usprawnić pracę nauczyciela. Najlepszą opcją jest koperta na dokumenty doczepiona z tyłu kalendarza. Wybierając duży format A4, możemy zmieścić nawet duże dokumenty, bez zginania ich na pół. Kolejnym przydatnym dodatkiem jest gumka doczepiona do oprawy. Pomaga to w utrzymaniu porządku, dzięki gumce żadne dokumenty nie wypadną, a kalendarz nie będzie się sam otwierał przy kontakcie z wiatrem. 

Coś co mocno wyróżnia kalendarz to możliwość tłoczenia i personalizacji. Dyrekcja zamawiając ten produkt może wykonać tłoczenie logo uczelni i dodatkowo wykonać personalizację imienia pracowników. Taki upominek na pewno zapadnie w pamięć i ucieszy nauczycieli bądź profesorów. 

Inne kalendarze pomocne w szkole

nauka w szkole

Kalendarz książkowy jest jak najbardziej popularną opcją do indywidualnej pracy nauczyciela. Jednak w szkolnictwie mogą przydać się też inne wersje terminarza. W każdej klasie lub pokoju nauczycielskim nie może zabraknąć kalendarzy trójdzielnych na ścianie. Pomaga to nauczycielom jak i uczniom sprawdzić szybko daną datę. Kalendarz ten pomaga również sprawdzić datę nie ruszając się z ławki czy biurka. Jego duże rozmiary pomogą w zobaczeniu dat osobom z dalszych ławek.   

Następnym przydatnym przedmiotem jest kalendarz biurkowy który świetnie przyda się do pracy nauczyciela. Kalendarz można trzymać na biurku przy którym nauczyciel spędza całą lekcje. Jest to przedmiot świetnie poprawiający organizacje. W niektórych wersjach występuje dodatkowy notes co może ułatwić zapisywanie notatek.

Jest wiele przydatnych gadżetów dla nauczyciela, lecz nic nie jest tak bardzo przydatne w organizacji jak kalendarz książkowy

kalendarze-ksiazkowe-firmoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00