Kalendarz dni wolnych od pracy 2023

2022-08-23

Każdego roku obchodzimy te same święta, celebrując wtedy daną uroczystość. Niektóre święta są dość ruchome i każdego roku wypadają innego dnia. Warto więc zobaczyć jakiego dnia dokładnie wypada dana uroczystość. Czy przedłuży nam weekend, czy pechowo wypadnie w niedzielę. Szybsza orientacja w sprawie dni wolnych od pracy pomoże wcześniej zorganizować sobie plan.

Lista dni wolnych od pracy 2023

kalendarz dni wolnych

 

Jak to więc wygląda w nowo nadchodzącym roku? Cały rok składa się z 365 dni, z czego 250 dni są do przepracowania. W tym roku wypada nam 13 dni wolnych od pracy. 9 dni wypada w dni robocze a 4 z nich w niedzielę. Wygląda to lepiej niż w bieżącym roku 2022.

 

1 stycznia (niedziela) - Nowy Rok (Sylwester), Świętej Bożej Rodzicielki 

6 stycznia (piątek) - Trzech Króli (Objawienie Pańskie)

9 kwietnia (niedziela) - Wielkanoc

10 kwietnia (poniedziałek) - Poniedziałek Wielkanocy

1 maja (poniedziałek) - Święto Pracy

3 maja (środa) - Konstytucja 3 Maja

28 maja (niedziela) - Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki)

8 czerwca (czwartek) - Boże Ciało

15 sierpnia (wtorek) - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

1 listopada (środa) – Wszystkich Świętych

11 listopada (sobota) - Święto Niepodległości

25 grudnia (poniedziałek) - Boże Narodzenie 

26 grudnia (wtorek) - Boże Narodzenie (dzień drugi) 

Gdzie zapisać daty dni wolnych od pracy 2023?

Kalendarze firmowe idealnie nadadzą się do zapamiętania świąt i dni wolnych. Nawet nic nie musimy zapisywać. Święta 2023 zapisywane są na czerwono z widniejącą już nazwą. Możemy to zobaczyć w każdym rodzaju kalendarza, od trójdzielnego po wieloplanszowe. Dzięki temu na pewno nie zapomnimy o danej uroczystości.

Jednak jeśli chcemy dobrze zagospodarować czasem, do tego idealnie sprawdzi się kalendarz książkowy. Daje on możliwość dokładnego rozplanowania sobie poszczególnych dni. Jeśli chcemy wykorzystać wolny dzień na czas dla siebie, możemy już wcześniej to rozplanować. Kalendarz książkowy z układem dziennym charakteryzuje się całą stroną wolnego miejsca na zapiski. Jeśli planujemy więc coś większego na cały dzień roboty, proponujemy właśnie ten model. Równie dobry jest układ tygodniowy, dzięki któremu możemy zobaczyć cały tydzień, ale również zapisywać notatki pod danym dniem. To może ułatwić rozplanowanie całego tygodnia bez przewracania stron jak w układzie dziennym.

spedzanie czasu ze zwierzakiem

Dobrze zagospodarujemy naszym czasem! Poszerzmy nasze zainteresowania, spotkajmy się ze znajomymi, z rodziną bądź spędźmy czas w domu ze swoim pupilem. Możemy zrobić coś większego, na przykład wyjazd na wycieczkę. Oczywiście w święta 2023 takie jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie spędźmy czas w dużym gronie rodzinnym.

kalendarze-firmowe-z-logoZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00