Biuwary - co to jest i jak można ich używać?

2022-09-01

Każdy gadżet firmowy ma swoje określone przeznaczenie. Większość z nich pomaga w zachowaniu porządku w biurze. Dzięki możliwości przygotowania indywidualnego projektu takie produkty często wykorzystywane są jako forma reklamy. Nie ma to, jak połączyć coś praktycznego i funkcjonalnego. Jeśli mówimy o rzeczach przydatnych w biurze, na pewno nie można przeoczyć biuwaru!

Co to jest biuwar?

 

biuwar na biurku

 

Biuwar — czyli twój osobisty planer biurkowy. To jeden z bardziej przydatnych gadżetów reklamowych do biura lub domu. Czym więc jest planer biurkowy? Biuwar to plik wyrywanych kartek, które można położyć na biurku. Jest stosunkowo obszerny, może mieć format A3, a nawet A2. Biuwar można zaprojektować według własnego projektu. Cała szata graficzna dostosowywana jest na potrzeby firmy. Logo, dane adresowe, strony internetowe oraz kolorystyka i grafika, a także całoroczne kalendarium i miejsce na notatki projektowane są, by spełnić oczekiwania firmy zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Jest to więc zazwyczaj planer z obszernym miejscem na notatki oraz pewnego rodzaju podkładką, dlatego możemy trzymać na nim notesy, długopisy czy klawiaturę. Przydaje się najczęściej, gdy potrzebujemy szybko zapisać jakąś notatkę od szefa lub klienta. Tak funkcjonalny produkt może być również doskonałym nośnikiem reklamowym. Ze względu na duże rozmiary z pewnością będzie widoczny nawet ze sporej odległości. Przykładowe projekty biuwarów firmowych znajdziesz tutaj.

 

Jak można stosować podkłady na biurko?

 

planowanie na biurku firmowym

 

Dużym atutem tego produktu, jest zbiór informacji w jednym miejscu. Biuwary są przygotowane tak, by miały w sobie kalendarium i notatnik. Dzięki temu możemy jednym spojrzeniem sprawdzić datę, ale i szybko zapisać informacje. Planer biurkowy firmowypolecany jest szczególnie dla przedsiębiorców z ciągłymi telefonami i natłokiem rzeczy do zapamiętania. Wtedy można użyć biuwaru jako narzędzia do szybkiego notowania informacji. Nie musimy się martwić, że planer biurkowy jest jednorazowego użytku. Biuwary są tak przygotowane, by starczyły na kilkanaście lub kilkadziesiąt tygodni pracy. Po zakończeniu tygodnia lub zapisania całego miejsca na kartce jedyne co musimy zrobić to wyrwać stronę, a pojawi nam się czysta kartka gotowa na nowe zapiski. Standardowo biuwar ma 52 strony — jedna na tydzień lub 26 — jedną na dwa tygodnie. Produkt jest więc wielorazowego użytku. Biuwar można przygotować tak by miał tylko linie na zapiski bez kalendarium lub na odwrót. Elementy graficzne też nie stoją na przeszkodzie. Można stworzyć projekt tak, aby grafika znajdowała się na całym podkładzie na biurko. Planerdrukowany jest na papierze offsetowym 90 gramowym, który idealnie nadaje się do zapisywania informacji. Ten produkt reklamowy może znaleźć swoje zastosowanie również w domu, zwłaszcza do pracy zdalnej.

 

Inne gadżety firmowe do biura

 

Gadżetów do biura jest naprawdę dużo i każdy z nich może pomóc nam w organizacji. W zależności od danej firmy zapotrzebowanie może być różne. Wyżej opisywany biuwar jest kalendarzem, ale i notatnikiem w jednym. Możemy jednak te rzeczy zakupić osobno. Kalendarz książkowy to twój wspólnik towarzyszący cały rok! Świetny do zapisywania różnych dat spotkań lub ważnych rzeczy, o których nie chcemy zapomnieć. W przypadku potrzeby większej ilości miejsca do zapisywania informacji można wybrać notes. Może nadać się, kiedy chcemy zapisywać ważniejsze informacje, ale bez konieczności sprawdzania dat.

kalendarze-z-nadrukiem-firmowymZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00