Jak z klasą wręczać dyplomy, podziękowania, certyfikaty?

2024-05-22

Dyplomy do druku — jak stworzyć efektowny dyplom, certyfikat lub podziękowanie?

 

oprawiony-dyplom-za-udział

 

Wręczanie dyplomów i wyrażanie podziękowań za współpracę to ważny element budowania relacji z uczestnikami konkursów i osobami zaangażowanymi w organizację wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to szkolny konkurs, spotkanie biznesowe czy konferencja, sposób przekazania dokumentów ma znaczenie. W zależności od sytuacji podziękowania mogą być sformułowane na różne sposoby. Oto kilka porad, które pomogą Ci w tym zadaniu:

 

dokumenty-odpowiednia-czcionka

 

Jak wręczyć dyplom, certyfikat lub podziękowanie?

 

Wręczanie dyplomów, certyfikatów lub podziękowań to ważny moment, który powinien być odpowiednio zaplanowany. Niezależnie od okazji — czy to zakończenie kursu, wyróżnienie pracownika, czy podziękowanie za współpracę — warto zadbać o to, aby ten moment był wyjątkowy i zapadł w pamięć. Oto kilka kroków i wskazówek, jak profesjonalnie i elegancko wręczyć takie dokumenty:

 

Samo wręczenie dokumentu powinno odbyć się w atmosferze szacunku i uznania. Uśmiechnij się, nawiąż kontakt wzrokowy i podaj dokument dwoma rękami. Jeśli wręczasz go większej grupie osób, pamiętaj o indywidualnym podejściu do każdej z nich. Po wręczeniu dokumentu warto zrobić wspólne zdjęcie, które będzie pamiątką tego wyjątkowego momentu. Możesz także poprosić o krótkie wypowiedzi uczestników, które potem opublikujesz na stronie firmowej lub w mediach społecznościowych.

torby-z-logoZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00