Breloki / otwieracze z logo


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Breloki i otwieracze z logo

Breloki to gadżety niemal dla każdego. Mogą występować jako element dekoracyjny, dodatek do kluczy, czy nawet mieć właściwości funkcjonalne. Dzięki możliwości umieszczenia na nich logo czy grafiki, produkty stały się kolejnym kreatywnym nośnikiem reklamowym. 

Brelok z logo zawsze pod ręką!

klucze z brelokiem

Ten mały gadżet potrafi być naprawdę bardzo przydatny. Występuje w wersjach w których znajduje swoje nowe zastosowanie. I tak prezentujemy kreatywne i funkcjonalne narzędzie. Patrząc na najzwyklejszą, najpopularniejszą wersję, jest to świetna zawieszka do kluczy. W ten sposób firma może na pierwszy rzut oka zorientować się, że to są klucze od biura. Takiej formy można użyć przy każdym elemencie które chcemy oznaczyć.. Brelok również daje on możliwości łączenia kilku kluczy na raz, co jest konieczne kiedy chcemy mieć klucze do budynku w jednym miejscu. Nie byłoby to możliwe gdyby nie właśnie brelok. Dzięki niemu też łatwiej namierzymy klucze w torebce. Element nie jest duży, ale na pewno charakterystyczny. 

Funkcjonalność! Czyli breloki z otwieraczem czy latarką

Teraz przejdźmy do dodatkowych zastosowań takiego breloku. Jest ich naprawde wiele, kazdy stara się być oryginalny który dodaje kolejnej funkcjonalności temu produktowi. Najbardziej popularny jest dodatek do breloka w formie otwieracza do butelek. Dzięki temu możemy sobie poradzić z otworzeniem opakowania w każdym możliwym miejscu. Klucze w torebce przeważnie zawsze mamy przy sobie dlatego ten produkt może nadać się do użytku w każdej nieoczekiwanej sytuacji. Świetnie sprawdzi się też na spotkaniach czy imprezach. 

brelok metalowy

Kolejny przydatny przykład to brelok z otwieraczem. Każdy z nas na pewno spotkał się z sytuacją w kiedy kupił napój lecz nie miał jak go otworzyć. Klucze zawsze mamy przy sobie więc taki brelok z otwieraczem może poratować nas w tej sytuacji.

Inną sytuacją która może mieć miejsce jest wracanie po ciemku do domu. Mała latareczka doczepiona do breloku pomoże w przykładowo trafieniem kluczem do drzwi kiedy nie jest to dla nas widoczne. Brelok z latarką emituje małe światło lecz wystarczające by zobaczyć małe przedmioty i trafić kluczem do zamka. Podobną funkcję ma brelok z odblaskiem, który będzie odbijał  światło. Świetne w ramach bezpieczeństwa kiedy wracamy do domu w miejscu bez oświetlenia.

brelok z pozmiomicą i kamizelką odblaskową

Posiadamy również brelok z poziomicą. Gadżet na pewno świetnie się sprawdzi dla osób które dużo remontują lub pracują w architekturze. Mały gadżet ale potrafi pokazać naprawdę wiele.

Zareklamuj się z brelokiem

Ten gadżet pomimo funkcjonalności może świetnie robić rolę reklamy. Wręczany na różnego rodzaju targach czy festynach to świetna promocja Twojej marki. Zwłaszcza jeśli pokusimy się o wersję z dodatkową funkcją. Najlepszymi nośnikami reklamy są takie przedmioty które są funkcjonalne i wiemy, że klient będzie z nich korzystał. Dodatkowo klient będzie pozytywnie postrzegał firmę, kiedy zostanie wręczony jakiś upominek. Polecamy przejrzeć więcej akcesoriów w kategorii gadżety reklamowe.

Wystarczy już tylko zaprojektować brelok

Breloki również posiadają możliwość nadruku lub graweru na nim dowolnej grafiki. Miejsca nie jest dużo, dlatego świetnie nada się na umieszczenie na nim logo marki. Takie oznakowanie  pomoże nam np. w oznaczeniu kluczy od biura. W zależności od wybranego modelu miejsce znakowania będzie różne. Zazwyczaj jest to mała metalowa część. Ma to również wpływ na wybranie metody drukarskiej. Do modeli metalowych używamy grawera laserowego, do materiału tampondruku lub w małych przypadkach druku cyfrowego. Oferujemy profesjonalną jakość w każdym rodzaju zadruku. Nawet najbardziej standardowe breloki mają różne rodzaje kształtu i tak mamy do dyspozycji projekt wpisany w okrąg, prostokąt czy kwadrat.