Eleganckie kalendarze książkowe


Konfiguracja produktu

Tłoczenie logo na okładce:
Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:
-
Liczba kalendarzy:
Suma netto:
-
- netto/szt.
Jak liczymy cenę?
Wybierz oprawę

Idealny wybór dla najbardziej wymagających

Powyżej znajdują się nasze propozycje eleganckich kalendarzy książkowych z wyższej półki. W tym roku postawiliśmy na różnorodność i dzięki temu w ofercie pojawiło się kilka nowości. Pierwsza z nich to kalendarze książkowe w oprawie przeszytej. Okładka nie jest jednolita, lecz składa się z dwóch kolorów, z których jeden jest dominujący, a drugi jest dodatkiem, który sprawie, że kalendarz łatwiej rzuca się w oczy i jest niebanalny. Rocznik jest wytłoczony na dodatkowym kolorze. Kolejna nowość to kalendarze książkowe zamykane. Proponujemy je w dwóch wersjach - kalendarze zamykane na pasek (dodatkowo z gumką na długopis oraz kopertą na dokumenty), a także kalendarze zamykane na zatrzask. Każdy z nich dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Ponadto przewidujemy, że jak co roku dużym powodzeniem będą cieszyły się luksusowe kalendarze książkowe czyli te w oprawie Nebraska Exclusive. Klasyczna, skóropodobna, elegancka i lekko błyszcząca oprawa może być w wersji z zaokrąglonymi narożnikami oraz dodatkowo zamykana na gumkę.

Eleganckie kalendarze książkowe

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość oferowanych przez nas produktów. Z tego powodu wszystkie kalendarze są w oprawie szytej. Najbardziej wymagających informujemy, że możliwe do realizacji są kalendarze w oprawie ze skóry naturalnej. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, przygotujemy odpowiednią ofertę.
Jak zawsze polecamy nasze najbardziej popularne kalendarze książkowe 2022 z logo, których bogata oferta wraz ze zdjęciami znajduje się na stronie. Przygotowaliśmy również wersję najbardziej ekonomiczną - tanie kalendarze książkowe. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!