Eleganckie kalendarze książkowe


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Idealny wybór dla najbardziej wymagających

Powyżej znajdują się nasze propozycje, czyli eleganckie kalendarze książkowe. Mamy kilka różnych opcji do wyboru, gdyż w tym roku postawiliśmy na różnorodność i dzięki temu w ofercie pojawiło się kilka nowości. To oferta dla każdego kto chce od kalendarza czegoś więcej. Szczególnie polecany dla firm które stawiają na luksus i elegancję. Te kalendarze różnią się od standardowych dodatkowymi funkcjami na okładce. Oto nasze dostępne propozycje:

  • Wstawka - czyli kalendarze książkowe w oprawie przeszytej. Okładka nie jest jednolita, lecz składa się z połączenia dwóch kolorów, z których jeden jest dominujący, a drugi jest dodatkiem, który sprawia, że kalendarz łatwiej rzuca się w oczy i jest niebanalny. Rocznik jest wytłoczony na dodatkowym kolorze. Mamy kilka różnych wariantów kolorystycznych jak i ułożenia dodatkowego paska. W łączeniu poziomym ⅓ góry zajmuje dodatkowy kolor wraz z rokiem, za to w łączeniu pionowym, występuje tylko mały pasek z lewej strony okładki. Poza tym mamy jeszcze łączenie z metką, bez obszycia linii. Wyróżnia się tym że dodatkowy kolor z napisem roku odstaje od okładki.
  • Kalendarze książkowe zamykane - Kolejna nowość na naszej stronie. Proponujemy je w dwóch wersjach - kalendarze zamykane na pasek (dodatkowo z gumką na długopis oraz kopertą na dokumenty), a także kalendarze zamykane na magnes. Ten wariant jest idealny do osób trzymających dodatkowe kartki, dokumenty w kalendarzu i boją się o ich przypadkowe wypadnięcie. Każdy z nich dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. 
  • Ponadto przewidujemy, że jak co roku dużym powodzeniem będą cieszyły się luksusowe kalendarze książkowe czyli te w oprawie Nebraska Exclusive. Klasyczna, skóropodobna, elegancka i lekko błyszcząca oprawa może być w wersji z zaokrąglonymi narożnikami oraz dodatkowo zamykana na gumkę. Bardzo polecanym przez nas materiałem na okładkę jest BabyFace, który również występuje z gumką na długopis.

Jeszcze więcej dodatków oraz znakowanie

Znakowanie za pomocą logo odbywa się praktycznie tak samo jak w przypadku zwykłych kalendarzy książkowych. Najpierw tworzymy matryce z przesłanego przez Państwa logo. Zwykle wykonujemy ją w rozmiarach mieszczących się w 30 cm 2 (większy rozmiar jest również możliwy). Następnie przesyłamy wizualizację zamieszczenia logo na kalendarzu. Przeważnie logo tłoczymy na dole, wyśrodkowane lecz w przypadku eleganckich kalendarzy musimy pilnować by logo nie nachodziło na pasek albo na szycie. Jeśli interesuje Państwa jeszcze więcej dodatków do kalendarza, w naszej ofercie mamy dużo dodatkowych opcji, takich jak naklejki, personalizacja imienia, tłoczenie za pomocą foli i wiele więcej. Po więcej szczegółów prosimy wejść tutaj.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość oferowanych przez nas produktów. Z tego powodu wszystkie kalendarze są w oprawie szytej. Nasze ekskluzywne kalendarze książkowe z logo występują w różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli chodzi o rozmiar mamy dostępne wersje A5 (148 x 210 mm) albo większe A4 (210 X 297 mm). Należy również przy zamówieniu dopasować układ kalendarza. W przypadku kalendarzy eleganckich możemy wybrać pomiędzy układem dziennym - gdzie jedna strona zajmuje jeden dzień. Albo wersje tygodniową - w której każdy tydzień jest rozpisany na jedna stronę. Obojętnie jaki model wybierzesz, każdy ma możliwość tłoczenia logo na okładce. Najbardziej wymagających informujemy, że możliwe do realizacji są kalendarze książkowe ze skóry naturalnej. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, przygotujemy odpowiednią ofertę. Jedną z ciekawych opcji jest kalendarz książkowy z drukowaną tasiemką, który wykonujemy także na zamówienie.

Jak zawsze polecamy nasze najbardziej popularne kalendarze książkowe z logo, których bogata oferta wraz ze zdjęciami znajduje się na stronie. Przygotowaliśmy również wersję najbardziej ekonomiczną - tanie kalendarze książkowe. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!