Gadżety budowlane


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Gadżety budowlane

Firmy budowlane ze względu na to że często muszą z dużym wyprzedzeniem planować terminy często korzystając z takich gadżetów jak kalendarze książkowe lub kalendarze czterodzielne. Poniżej przedstawiamy kilka innych najbardziej popularnych gadżetów budowlanych do Twojej firmy! Jest spore zainteresowanie na właśnie takie produkty, dlatego wprowadziliśmy je do naszej oferty. Są to głównie przedmioty codziennego użytku w budownictwie z nadrukiem Twojego logo! Produkty w różnych kolorach i wielkościach!

Do czego i jak wykorzystać gadżety budowlane?

taśma miernicza w pracy

Te gadżety reklamowe zostały stworzone z myślą o branżach budowlanych. Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych i praktycznych gadżetów, które można wykorzystać na budowie. Od różnej wersji miarek do szerokiego asortymentu zestawów z narzędziami. Te gadżety zdecydowanie nadadzą się dla osób wyjeżdżających w teren, lub mają sporo pracy na budowie. Nie zajmują dużo miejsca więc idealnie nadają się do przewożenia je w różne miejsca. Wybraliśmy te produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem, ale i są najbardziej standardowym asortymentem każdego budowlańca. Produkty te po za tym, że nadają się na gadżet, mają głównie na celu pomóc ułatwić pracę, ale i zapewnić bezpieczeństwo. Niektóre z tych produktów mogą się przydać praktycznie dla każdego, dlatego świetnie się też sprawdzą w roli upominku. Najlepiej jest zdecydować się na nie, kiedy nasza firma zajmuje się branżą budowlaną. Wtedy klient może bardziej skojarzyć sobie firmę, gdy dostanie gadżet związany właśnie z tematyką budowlaną. Taki zestaw narzędzi jest używany w każdych domach do małych prac remontowych, na pewno ucieszy większość klientów.

Gadżety budowlane dostępne w naszej ofercie

gadżety reklamowe rękawice i miarka

Taśma miernicza - bardzo pomocny gadżet do mierzenia różnych obiektów. Jej atutem jest długość która wynosi 3 lub 5 metrów. Produkt jest solidnie wykonany ze stali oraz posiada funkcję blokady. Umożliwia to zatrzymanie miarki w konkretnym miejscu co bardzo się przydaje podczas pracy. Posiada ona również solidną obudowę z plastiku i metalu oraz pasek do zaczepienia czy powieszenia. Cyfry na miarce są dobrze widoczne. 

 

Miarka składana - bardzo podobny produkt co wyżej opisana taśma. Ma takie same zadanie, czyli mierzenie obiektów. Jest to 200 cm miarka (po rozłożeniu) wykonana z plastiku. Dzięki funkcji złożenia możemy ją trzymać nawet w torebce, a dodatkowo nie zajmie nam dużo miejsca. Posiada również możliwość znakowania logo firmowym.

 

Nóż do kartonu - jest to nóż z łamanym ostrzem który można zsuwać i rozsuwać (dzięki czemu chronimy siebie przed przypadkowym ukłuciem). Produkt jest mały, nie zajmujący dużo miejsca, lecz bardzo przydatny w każdym miejscu. Występuje w kilku podstawowych kolorach : niebieski, czerwony, biały, żółty, zielony. Na tyle noża umieścić można logo lub  dodatkowe informacje. 

 

Ołówek stolarski - Długi, prostokątny ołówek stolarski z drewnianą obudową i grafitowym wkładem HB. Nie jest zatemperowany. Bardzo przydatny w pracy na budowie do zaznaczenia sobie odległości itp. Ołówki sprzedajemy w kilku różnych kolorach : czarny, niebieski, czerwony, biały, szary, żółty, zielony, pomarańczowy, beżowy. Na produkcie można umieścić małą wersję logo. 

 

Rękawice robocze - podstawowy produkt do noszenia w pracy, zwłaszcza na budowie oraz w ogrodnictwie. Rękawice są stosunkowo grube i solidnie wykonane. Są zrobione z bawełny oraz naturalnej skóry. Gwarantujemy wysoką jakość tego produktu. Pojawia się tylko w jednym kolorze - beżowo - szarym. Na końcu rękawic można zamieścić logo firmowe. 

 

Multitool - wielofunkcyjne narzędzie stworzone ze stali nierdzewnej z drewnianymi uchwytami. Jest to świetny gadżet dlatego że posiada kilka przydatnych narzędzi w sobie. Jest to nożyk, kombinerki, piłka, nożyczki i śrubokręt. Mimo dużej wielofunkcjonalności gadżet ten jest bardzo mały, jego dodatkowe narzędzia są w nim schowane. Bardzo prosty do złożenia. Produkt posiada również mały czarny pokrowiec na którym można również umieścić logo. 

 

Zestaw narzędzi - jest to 25 - częściowy zestaw narzędzi w aluminiowym etui zamykanym na zamek. Produkt zawiera w sobie wiele przydatnych narzędzi m.in.: szczypce, obcinaczki, zestaw wkrętaków precyzyjnych, uchwyt do bitów i nasadek, przedłużkę. Same narzędzia nie będą oznaczone, za to można to wykonać na etui. Świetny gadżet przydatny w każdej firmie budowlanej. 

Projekt i wizualizacja

gadżety budowlane noże do kartonu

Nasze wszystkie artykuły mają możliwość dodatkowego oznaczenia. Można też zamówić produkty bez znakowania, ale jeśli chcemy by były to gadżety reklamowe, proponujemy tą właśnie opcję. Na gadżetach zazwyczaj umieszcza się logo lecz oczywiście jest możliwość napisania innych informacji takie jak numer telefonu, czy mail. Gadżety nie mają zbyt dużo miejsca na znakowanie dlatego umieszczamy na nich tylko mały element najlepiej wektorowy. Przygotowany projekt przesyłamy do Państwa w formie wizualizacji do akceptacji. Jeśli wszystko jest okej, zlecamy produkty do druku. Wystarczy teraz tylko czekać i cieszyć się z gotowego produktu!

 

Nasza galeria gadżetów budowlanych na pewno będzie się rozrastać. Jeśli interesuje Państwa inny konkretny produkt, można zadać do nas bezpośrednio zapytanie lub zobaczyć w naszej kategori wszystkich gadżetów reklamowych. Zachęcamy też do zobaczenia gadżetów luksusowych lub gadżetów ekologicznych.