Kalendarze czterodzielne 2024


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny:
Pakowanie:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-7 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto dobrze planuje z dużym wyprzedzeniem

Jedne z kilku podstawowych kalendarzy wiszących to na pewno kalendarze ścienne czterodzielne. Od pozostałych odróżnia go dodany dodatkowy miesiąc (zwykle klienci wykorzystują miesiąc poprzedni, bieżący oraz dwa kolejne). Jest to zdecydowanie najdłuższy kalendarz z naszej oferty oprócz wykonywanych na zamówienie kalendarzy sześciodzielnych. Jednak jego dużą zaletą jest możliwość złożenia, co ułatwiało by dystrybucje jak i przenoszenie z jednego pokoju do drugiego. Pozwala to na szybki przegląd możliwości czasowych dla tych, których zadania wymagają określonego reżimu planowania. Jednak najbardziej popularny typ wiszącego to kalendarz trójdzielny, drugim w kolejności będzie na pewno kalendarz jednodzielny. Wszystkie kalendarze x-dzielne mają dwanaście naklejanych lub łączonych na spirali kart kalendariów, przygotowanych w kilku językach. Standardem jest język polski jako dominujący oraz dodatkowo angielski oraz niemiecki, ale na życzenie możemy wykonać także inne wersje językowe.

Kalendarze czterodzielne z projektem graficznym

Kalendarz jest dość długi - ma wielkość  310 x 975 mm, za to sama główka ma 310 x 210 mm. Sam wydruk plecków jest wykonany standardowo na jednostronnie powlekanym kartonie 300 gram - co oznacza solidny, gruby papier. Głowka kalendarza wykonana jest natomiast w wersji wypukłej, oklejana na tekturze 1,9 mm co sprawia że kalendarze czterodzielne mają elegancki wygląd. Dużo miejsca na nadruk firmowy to dodatkowy atut kalendarza czterodzielnego. Oprócz standardowej możliwości zaprojektowania w całości główki, otrzymujemy dodatkową powierzchnię na pleckach - z racji ich wydłużonej powierzchni dochodzi nam jedno dodatkowe pole - w sam raz na slogan reklamowy czy dane adresowe naszej firmy. Jeśli więc chcemy wykorzystać kalendarz do celów reklamowych - ten egzemplarz może idealnie sprawdzić się w tej funkcji. Plecki mają też sporo miejsca na umieszczenie małych grafik. Niektórzy nasi klienci decydują się na umieszczenie kilku zdjęć firmowych pod jednym z kalendariów. Czterodzielny idealnie się do tego nadaje gdyż, będziemy mogli umieścić na pleckach  zarówno zdjęcia jak i tekst. Przeważnie na samym dole umieszczamy dane kontaktowe firmy.

Projekt graficzny kalendarza czterodzielnego wykonamy jak zawsze bezpłatnie i z dużym zaangażowaniem. Tutaj znajdą Państwo   nasze przykładowe realizacje kalendarzy ściennych z logo i indywidualną grafiką. Prezentowane wzory należy oczywiście traktować jako wyłącznie drobną próbkę naszych realizacji, gdyż każdego klienta traktujemy indywidualnie, a co za tym idzie - każdy projekt jest niepowtarzalny. Można przesłać do nas zdjęcia które Państwo chcą umieścić na projekcie lub możemy zaproponować coś z naszej galerii wysokojakościowych zdjęć. Staramy się by główka wraz z pleckami była spójna kolorystycznie. Możemy również zdecydować się na dodatkowe uszlachetnienia które dodatkowo poprawią odbiór wizualny naszego produktu. Najbardziej popularne uszlachetnienia  tofolie błysk lub matowe, które nadadzą trochę błysku do projektu główki. Mamy też w ofercie lakier UV stosowany wybiórczo - tutaj możemy decydować które miejsca dokładnie będą uszlachetnione. Nada to świetnego efektu jeśli zależy nam na wyeksponowaniu jakiegoś elementu graficznego w główce by rzucał się w oczy.  

Alternatywa dla kalendarzy wiszących z odrywanymi kalendariami

Jeśli chciałbyś powiesić coś na ścianie, ale znudziła Ci się opcja comiesięcznego odrywania kartek i przesuwania okienka na aktualną datę to może pora zdecydować się na kalendarz plakatowy. Plusem na pewno jest bardzo duża powierzchnia reklamowa, którą można wykorzystać na jedną całościową grafikę lub kilka mniejszych, na przykład prezentując mnogość produktów Twojego przedsiębiorstwa.