Kalendarze czterodzielne 2022


Konfiguracja produktu

Pakowanie:
Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto dobrze planuje z dużym wyprzedzeniem

Jedne z kilku podstawowych kalendarzy wiszących to na pewno kalendarze ścienne czterodzielne. Od pozostałych odróżnia go dodany dodatkowy miesiąc (zwykle klienci wykorzystują miesiąc poprzedni, bieżący oraz dwa kolejne). Pozwala to na szybki przegląd możliwości czasowych dla tych, których zadania wymagają określonego reżimu planowania. Jednak najbardziej popularny typ wiszącego to kalendarz trójdzielny, drugim w kolejności będzie na pewno kalendarz jednodzielny. Wszystkie mają dwanaście naklejanych lub łączonych na spirali kart kalendariów, przygotowanych w kilku językach. Standardem jest język polski jako dominujący oraz dodatkowo angielski oraz niemiecki, ale na życzenie możemy wykonać także inne wersje językowe.


Kalendarze czterodzielne z projektem graficznym

Dużo miejsca na nadruk firmowy to dodatkowy atut kalendarza czterodzielnego. Oprócz standardowej możliwości zaprojektowania w całości główki, otrzymujemy dodatkową powierzchnię na pleckach - z racji ich wydłużonej powierzchni dochodzi nam jedno dodatkowe pole - w sam raz na slogan reklamowy czy dane adresowe naszej firmy. Projekt graficzny kalendarza czterodzielnego wykonamy jak zawsze bezpłatnie i z dużym zaangażowaniem. Tutaj dostępne są nasze przykładowe realizacje kalendarzy ściennych z logo i indywidualną grafiką. Prezentowane wzory należy oczywiście traktować jako wyłącznie drobną próbkę naszych realizacji, gdyż każdego klienta traktujemy indywidualnie, a co za tym idzie - produkt dla każdego klienta jest niepowtarzalny.


Alternatywa dla kalendarzy wiszących z odrywanymi kalendariami

Jeśli chciałbyś powiesić coś na ścianie, ale znudziła Ci się opcja comiesięcznego odrywania kartek i przesuwania okienka na aktualną datę to może pora zdecydować się na kalendarz plakatowy. Plusem na pewno jest bardzo duża powierzchnia reklamowa, którą można wykorzystać na jedną całościową grafikę lub kilka mniejszych, na przykład prezentując mnogość produktów Twojego przedsiębiorstwa.