Kalendarze jednodzielne


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny:
Pakowanie:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarz jednodzielny dla firm

Potrzebujesz kalendarza na ścianę który nie zajmuje aż tak dużo miejsca? Kalendarz jednodzielny jest właśnie dla Ciebie! Delikatny i mniej typowy. Przydatny wszędzie tam, gdzie trudno o więcej miejsca na ścianie. Odgrywa taką samą funkcję co kalendarze trójdzielne, jedyne czym się różnią to rozmiar. Produkt świetnie nadaje się na ścianę w każdej firmie albo nawet w domu. W każdym kalendarzu wycinamy dziurkę dzięki czemu bez problemu będzie można go powiesić. Wiadomo, że ciężko jest funkcjonować nie znając konkretnego dnia tygodnia. Jest wiele różnych rodzajów kalendarzy, ale jeśli chcemy mieć jak najszybszy dostęp do kalendarium ten produkt sprawdzi się najlepiej. Nie trzeba specjalnie instalować aplikacji, szukać jej w telefonie, czy nawet szukać po szufladach kalendarza - ten jest zawsze w jednym miejscu informując wszystkich o dniu tygodnia. Zamieszczając go na początku roku w jednym miejscu przyzwyczajamy się i wiemy gdzie spojrzeć by zobaczyć dany produkt. 

Praktyczna reklama do powieszczenia w waszej firmie

Kalendarze jednodzielne to forma reklamowa która będzie sprawdzać się cały rok. Dzięki możliwości umieszczenia indywidualnego projektu na kalendarzu, projekt będzie delikatną, nienachalną formą reklamy. Kalendarz jest jedną z najbardziej podstawowych rzeczy w każdym miejscu. Umieszczenie produktu na korytarzu firmy sprawi, że nawet klient będzie z niego korzystał. Patrząc na datę nie możliwe będzie nie zauważenia oznakowania graficznego. Będąc w firmie codziennie - klient będzie miał z nią styczność dzień po dniu. 

Projekt i wielkość

Kalendarz jest niewielkich rozmiarów, ale z zachowaną formą prezentacji trzech miesięcy i przesuwanym okienkiem. Pasek do oznaczenia dni tygodnia dodajemy w cenie do każdego zamówienia. Standardowym kolorem okienka jest czerwony, ale jeśli interesuje Państwa inny, prosimy złożyć zapytanie do naszej firmy. Rozmiar całości wynosi 310 x 470 mm. Dzięki możliwości złożenia możemy go w łatwy sposób schować, przenieść ale też pomaga to w dystrybucji np. zapakowanego kalendarza w kopertę. Mimo mniejszych wielkości, kalendarz posiada wszystko co powienien. Miejsce na grafikę i kalendarium.

Główka występuje w dwóch wersjach - płaska lub wypukła. Płaska daje możliwość wykonania grafiki w taki sposób że będzie przechodzić spójnie z główki na plecki. Za to wypukła jest bardziej dekoracyjna i trwalsza. Możliwe są różne formy uszlachetnienia główki folią, prosimy złożyć zapytanie jeśli interesuje Państwa taki dodatek. Całość drukujemy na kartonie jednostronnie powlekanym 300 gram. Jest to bardzo gruby papier przez co cały kalendarz jest solidny. Mimo mniejszej ilości miejsca niż w przypadku kalendarzy trójdzielnych, jest jeszcze dodatkowe miejsce pod kalendarium na umieszczenie grafiki bądź tekstu.

Jeśli chodzi o projekt, całość przygotujemy dla Państwa w gratisie! Nasi graficy dokonują wszelkich starań aby projekty były jak najbardziej wizualnie odwzorowane do marki. Staramy się przygotować kilka projektów z różnymi wariantami które najbardziej mogą usatysfakcjonować klienta. Zdjęcia lub grafikę można do nas przesłać lub możemy użyć zasobów z naszej biblioteki zdjęć. Staramy się by każdy produkt był indywidualny i oryginalny.

Nasz firmowy kalendarz jednodzielny to idealna opcja reklamy Twojej firmy. Niższa w porównaniu do kalendarza trójdzielnego cena pozwoli zaoszczędzić koszty. Wypukła główka jest oklejana na tekturze 1,9 mm przez co tworzy efekt wypukłości. Proponujemy możliwość pakowania kalendarzy w koperty papierowe lub kartonowe.