Kalendarze jednodzielne eko


Wyszukaj produkt
 

Główka:
Projekt graficzny:
Pakowanie:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze jednodzielne ekologiczne

Kalendarze jednodzielne wykonane z papieru ekologicznego to nasz kolejny hit. Jeśli szukasz pięknego kalendarza firmowego w oszczędnej formie oraz bliska jest Ci troska o naszą planetę kalendarze jednodzielne eko będą najlepszym rozwiązaniem. Są mniejszą wersją kalendarza trójdzielnego. Świetne dla osób szukających produktów EKO w mniejszej formie. Idealne do małych pomieszczeń, lub kiedy mamy mało wolnego miejsca na ścianie. Podobnie jak trójdzielne dają możliwość złożenia, co ułatwi dystrybucje produktu. Mimo małych rozmiarów wszystko co ważne jest bardzo widoczne, łącznie z grafiką jak i kalendarium. W kalendarzu jednodzielnym kalendarium wygląda trochę inaczej gdyż widzimy na nim jeden miesiąc w pełnej okazałości za to poprzedzający i nadchodzący jest w małej formie na samym dole. Produkt na pewno poprawi organizację w firmie, ale również może pokazać, że firma stawia na ekologię dzięki wyborze takiej wersji. 

Papier i kalendarium

Cały kalendarz wykonujemy standardowo na papierze ekologicznym Kraftliner o gramaturze 300 g/m2. Jest bardzo trwały i sztywny, przez co gwarantujemy wytrzymałość naszego produktu. Już na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić iż jest to papier ekologiczny gdyż jest mocno brązowy (może przypominać teksturę drewna). Kalendarz jednodzielny występuje u nas tylko w standardowym układzie z płaską główką.

W tej ofercie mamy 2 rodzaje papieru na kalendarium do wyboru. Jest to:

  • biały offset - czyli standardowy wybór, najbardziej powszechny wybór przy kalendarzach. Jego gramatura wynosi 90 gram. Biały kolor dobrze wpasowuje się do brązowej tektury kalendarza. 
  • papier ekologiczny kremowy - wybór bardziej ekologiczny, wyróżnia się od standardowego wyboru swoim bardziej kremowym kolorem.

Do kalendarium dodatkowo doczepiany jest pasek do oznaczenia danego dnia tygodnia. Okienko występuje w różnych kolorach, do wyboru mamy: czerwony, zielony oraz czarny. Jeśli chcemy dopasować się do ekologicznego projektu proponujemy wybór koloru zielonego który świetnie się dopasuje do naturalnej tekstury kalendarza.  Za dodatkową opłata ofertujemy również specjalne koperty ekologiczne do kalendarzy wykonane z papieru Kraft.

Projekt graficzny kalendarza

Wszystkie ceny podane na naszej stronie zawierają wykonanie projektu kalendarzy. Nasi graficy bardzo dobrze rozumieją specyfikę firm dla których ważna jest ekologia dlatego z chęcią przygotujemy dla Państwa piękne projekty ekologicznych kalendarzy. Zawsze staramy się dopasować projekt odpowiednio do wizerunku danej firmy. Proponujemy 3 różne projekty pokazujące najlepsze naszym zdaniem warianty pasujące do firmy. Projekty będą wyróżniać się innym krojem czcionki oraz inną grafiką wraz z kolorystyką. Na projektach umieszczamy wyłącznie wektorowe elementy graficzne. Całe zdjęcia źle wyglądają na wydruku na papierze kraft. Dzięki temu też będzie bardziej wyeksponowanowany użyty papier EKO. Nasz projekt może również znaleźć się na pleckach koło kalendarium. Na samym dole jest jeszcze miejsce do napisania tekstu. Standardowo nasi klienci decydują się podawać dane kontaktowe na dole kalendarza.

Produkty ekologiczne są ogromnym hitem, dlatego przygotowaliśmy specjalnie kilka najbardziej wybieranych produktów drukowanych na papierze Kraft. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ekologiczne kalendarze trójdzielne które są większym odpowiednikiem wersji jednodzielnej. Poza tym posiadamy również piramidki na biurko albo kalendarz książkowy do notatek.