Kalendarze plakatowe z listwą


Konfiguracja produktu

Papier:
Kolor listwy:
Uszlachetnienie:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Duża powierzchnia, dobra cena, projekt graficzny gratis - czy może być lepiej?

Taki format zawsze przykuwa uwagę. Kalendarze plakatowe z listwą to nawet 70x100 cm powierzchni, która przez cały rok inspiruje. Dobra grafika, oczywiście logo, a także kalendarium na cały 2021 rok to gwarancja, że taki kalendarz firmowy każdy obdarowany będzie chciał powiesić u siebie gdzieś w widocznym miejscu. Nasz zespół graficzny z przyjemnością doradzi i zaprojektuje dla Ciebie kilka wzorów, tak, by wspólnie wybrać ten najlepszy. Dobrze wykonane projekty materiałów firmowych mogą mieć walory artystyczne, dzięki czemu mają szansę dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców niż zaplanujesz.

Kalendarz ścienny plakatowy z logo - wykończenie i inne detale

Standardowo proponujemy by wykonać druk kalendarzy plakatowych na papierze kredowym o gramaturze 170, w opcji mat lub błysk. Każdy egzemplarz jest wyposażony w listwę zabezpieczającą, którą montuje się na górnej i dolnej krawędzi. Dodatkowo górna listwa ma jeszcze zawieszkę, oba elementy są do siebie dopasowane kolorystycznie. Bardziej wymagającym klientom polecamy dodatkowe uszlachetnienie papieru - folię lub dodatkowo lakier UV wybiórczo.
Wydrukowane kalendarze plakatowe dostarczamy bezpiecznie zapakowane na palecie lub zwinięte w tubę zabezpieczającą (w zależności od nakładu). Jest także możliwość wysyłki masowej bezpośrednio do Twoich kontrahentów. W przypadku wyboru tej opcji każdą sztukę wysyłamy w tubie. Można także zamawiać u nas kilka różnych produktów i zlecić nam konfekcjonowanie oraz wysyłkę do Twoich odbiorców. Dobrym pomysłem będzie zamówienie łączne pakietu takiego jak: kartki świąteczne firmowe, kalendarz książkowy z logo i dodatkowo gadżety ze znakowaniem.