Kalendarze plakatowe z listwą


Wyszukaj produkt
 

Papier:
Kolor listwy:
Uszlachetnienie:
Projekt graficzny:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Duża powierzchnia, dobra cena, projekt graficzny gratis - czy może być lepiej?

Taki format zawsze przykuwa uwagę. Kalendarze plakatowe z listwą to nawet 70x100 cm powierzchni, która przez cały rok inspiruje. Dobra grafika, oczywiście logo, a także kalendarium na cały rok to gwarancja, że taki kalendarz firmowy każdy obdarowany będzie chciał powiesić u siebie gdzieś w widocznym miejscu. Jest to na pewno największa możliwa opcja z naszej oferty. Wybierając ten produkt masz gwarancję iż kalendarz będzie mocno rzucał się w oczy każdemu kto na niego spojrzy. Świetnie sprawdza się w dużych halach sportowych, na korytarzach - tam gdzie mamy więcej wolnego miejsca na naszej ścianie lub po prostu w dużych pomieszczeniach.

Projekt idealny dla Twojej firmy

Nasz zespół graficzny z przyjemnością doradzi i zaprojektuje dla Ciebie kilka wzorów, tak, by wspólnie wybrać ten najlepszy. Nasi graficy zawsze bardzo indywidualnie i starannie podchodzą do każdego klienta proponując mu kilka najlepszych graficznie opcji. W przypadku kalendarzy plakatowych, pół miejsca zajmuje grafika za to pół kalendarium. Tutaj najlepiej sprawdzi się duże zdjęcie które może być nawet pod datami - czyli zajmować całą powierzchnię. Wtedy dopasujemy kalendarz w taki sposób by był spójny do zdjęcia  i ciągle czytelny. Mamy do dyspozycji kilka różnych krojów czcionki stworzonych do tak dużych formatów. Zazwyczaj pokazujemy kilka najbardziej pasujących do projektu. Wszystko projektujemy by było dobrze spójne kolorystycznie jak i bardzo widoczne. Dobrze wykonane projekty materiałów firmowych mogą mieć walory artystyczne, dzięki czemu mają szansę dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców niż zaplanujesz.

Kalendarz ścienny plakatowy z logo - wykończenie i inne detale

Standardowo proponujemy by wykonać druk kalendarzy plakatowych na papierze kredowym o gramaturze 170, w opcji mat lub błysk. Każdy egzemplarz jest wyposażony w listwę zabezpieczającą, którą montuje się na górnej i dolnej krawędzi. Występują one w kilku dostępnych kolorach czyli srebrny, biały lub czarny. Najlepiej wziąć taką która będzie kolorystycznie pasować do wykonanego projektu. Dodatkowo górna listwa ma jeszcze zawieszkę, oba elementy są do siebie dopasowane kolorystycznie. Bardziej wymagającym klientom polecamy dodatkowe uszlachetnienie papieru - folię lub dodatkowo lakier UV wybiórczo. Może to poprawić jakość naszego projektu, jeśli chcemy przedstawić firmę w jak najlepszej jakości.

Po za tym trzeba również dobrać wielkość kalendarza. Najmniejszą możliwą wersją jest A3 czyli 297 x 420 mm, za to największą A1 - 594 x 841 mm. Mamy też wersję pośrednie. Każdy z danych formatów jest wystarczająco duży, żeby rzucać się w oczy potencjalnym klientom.  Jest na nim wystarczająco miejsca by umieścić dodatkowo dane kontaktowe firmy. Można jeszcze wybrać układ, czy kalendarz ma być poziomy czy pionowy. Listwa zawsze będzie znajdować się na górze i dole kalendarza, nie ważne w jakim układzie. 

Wydrukowane kalendarze plakatowe dostarczamy bezpiecznie zapakowane na palecie lub zwinięte w tubę zabezpieczającą (w zależności od nakładu). Jest także możliwość wysyłki masowej bezpośrednio do Twoich kontrahentów. W przypadku wyboru tej opcji każdą sztukę wysyłamy w tubie. Można także zamawiać u nas kilka różnych produktów i zlecić nam konfekcjonowanie oraz wysyłkę kalendarzy do Twoich odbiorców. Dobrym pomysłem będzie zamówienie łączne pakietu takiego jak: kartki świąteczne firmowe, kalendarz książkowy z logo i dodatkowo gadżety ze znakowaniem.