Kubki z logo


Wyszukaj produkt
 

Druk:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kubki reklamowe z Twoim własnym nadrukiem

To jeden z gadżetów reklamowych a zarazem świetne narzędzie marketingowe. Jest jednym z najbardziej pożądanych przedmiotów, ponieważ jest stosowany niemal codziennie tak jak kalendarz książkowy czy kalendarz trójdzielny. Poranna kawa? Przerwa na herbatę w pracy? Bez kubka byłoby ciężko. Dlaczego więc, nie spróbować polepszyć wygląd tego produktu i dodać na nim jakąś oryginalną grafikę? Zamieszczenie na kubku logo firmy, czy charakterystycznych grafik lub zdjęcia na pewno zapewni rozpoznawalność Twojej marce. Dodatkowo się nie zmarnuje, mogą z niego korzystać wszyscy pracownicy firmy i nie tylko.

Dlaczego właśnie kubek?

kubek reklamowy

Kubek reklamowy to jeden z najbardziej używanych przedmiotów codziennego użytku. W dodatku jest bardzo funkcjonalny, można go wykorzystać nie tylko w kuchni, ale nawet jako - przykładowo - pojemnik na długopisy. Kubek firmowy + kalendarz firmowy to idealna para na naszym firmowym biurku. Jeśli zależy Ci na poprawieniu rozpoznawalności marki, ten przedmiot nada się do tego idealnie. Umieszczenie logo na kubku sprawi że klient będzie miał ciągłą styczność z elementem firmy, dzięki czemu szybciej ją zapamięta. Można również pokusić się o umieszczeniu danych kontaktowych na projekcie dzięki czemu klient będzie mógł się bezpośrednio skontaktować z daną firmą. Zależy do jakiego celu chcemy przeznaczyć ten gadżet. Kolory bardziej przykuwają uwagę odbiorców, dlatego polecamy zdecydować się na dużą grafikę w pełnym wymiarze kolorów. Kubek dysponuje sporą ilością miejsca na grafikę. Produkt na pewno się nie zmarnuje i nie będzie leżał bez użytku. Zapraszając klienta na rozmowę w firmie, można zaproponować herbatę czy kawę i podać ją właśnie w owym kubku. Klient od razu zauważy, że firma jest mocno rozbudowana i traktuje poważnie swój wizerunek To może przyczynić się do pozyskania szacunku klienta, który będzie chciał dzięki temu współpracować z daną firmą. Produkt może być też wykorzystany w innym celu. Jak na przykład forma upominku dla nowych klientów rozdawany na targach branżowych. Mamy pewność, że klient nie rzuci na bok gadżetu jak się dzieje często w przypadku reklam papierowych. Kubek zostanie z odbiorcą na dłużej, towarzysząc przy porannej kawie.

Zaprojektuj z nami kubek firmowy!

Kiedy zdecydujesz się na zakup tego gadżetu - nam zostaw całą resztę! Możemy wymyślić jakąś oryginalną kreatywną grafikę na podstawie Państwa prośby, lub dopasować przesłane logo bądź inne elementy firmowe. Wizualizacja produktu zostanie do Państwa wysłana mailowo w celu akceptacji. Gwarantujemy profesjonalny wydruk z profesjonalną jakością kolorów. 

Dobór odpowiedniego kubka dla Twojej firmy

Mamy do wyboru kilka rodzai produktu różniących się od siebie wyglądem oraz surowcem. 

kubek reklamowy wizualiazacja

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów jest wybór ceramiczny z 300 mili litrową pojemnością. Jest to standardowy wygląd kubka który możemy oczywiście ulepszyć poprzez dodanie grafiki. Jego gładka ceramiczna struktura jest wytrzymała dzięki czemu bez problemu utrzymasz czystość tego produktu. Nasze kubki posiadają uchwyt dzięki czemu bez poparzenia możesz go trzymać w dłoni. Ten produkt występuje wyłącznie w kolorze białym, czyli świetnie będzie na nim wyglądać logo firmowe. Można też dobrać różne kolory produktu. W naszej ofercie mamy również kubek ceramiczny ale z kolorowym środkiem. Ta wersja ma również uchwyt na łyżeczkę którą dodajemy w tym samym kolorze co środek kubka.

Poza ceramiką mamy również kubki z porcelany. Różni się trochę wyglądem od ceramicznego - jest bardziej owalna. Jest równie odporna na zmywanie i świetnie sprawdzi się jako praktyczny gadżet reklamowy.

Naszą ostatnią propozycją jest kubek termiczny, całkowicie różniący się od pozostałych opcji. Produkt występuje w kilku kolorach na którym można umieścić logo firmowe. Jest też bardziej obszerny - jego pojemność to 400 ml. Sam produkt jest bardzo praktyczny, ale i został tak skonstruowany że jego uchwyt pasuje do większości uchwytów w samochodzie.

Proponujemy tylko produkty w najlepszej jakości które zapewnią odporność oraz trwałość nadruku. Proponujemy też przejrzeć naszą stronę z gadżetami reklamowymi. Wraz z zakupem kubka można poprosić o specjalne opakowanie/kartonik. Ta forma idealnie będzie się sprawdzać na różnego rodzaju targach gdzię będziemy chcieli wręczać produkt nowym odbiorcom.