OprawyKalendarz książkowy ACERO

 

W tym roku wraca do nas oprawa Acero. Model bardzo charakterystyczny i wyjątkowy pośród innych rodzajów naszych kalendarzy. Na pewno wyróżni się na tle innych. Acero oznacza z włoskiego słowo “klon”, więc jak sama nazwa wskazuje oprawa ta imituje strukturę drewna. Patrząc na nią mamy wrażenie jakby była zrobiona z kory drzewa. Sama oprawa wykonana jest z aksamitnie miękkiego, matowego materiału. W dotyku jest bardzo delikatna, ale czuć na niej delikatną strukturę drewna. Okładka jest bardzo trwała, i mimo delikatnej struktury jest dosyć twarda. W dodatku jest obszyta nicią w standardzie co nadaje dodatkowe walory estetyczne. Idealnie sprawdza się do tłoczenia logo, oraz personalizacji laserowej. Dodatkowo logo będzie świetnie komponować się z tą oprawą jeśli będzie na nich element meblarski albo natury kojarzony z drewnem.

Kalendarz Acero - dostępne formaty i kolory

Acero dostępne jest w tym roku 2025 w czterech kolorach nawiązujących do natury. Dostępne mamy: kolor czarny, jasny brąz, ciemny brąz i ciemna zieleń. Każdy kolor jest dostępny w kilku podstawowych formatach. Kalendarze dzienne 2025 z dniem rozpisanym na jedną stronę (A4, B6, A5) z 360 ilością stron, oraz kalendarze tygodniowe 2025 z tygodniem rozpisanym na 2 strony (A4, B5) z 144 ilością stron. 

Dla jakiej firmy sprawdzi sie kalendarz Acero?

Kalendarz świetnie nada się dla osób które chcą mieć gadżety nawiązujące do natury. Oprawa mówi wiele o firmie, a patrząc na ACERO od razu pojawią się skojarzenia związane z drzewem, środowiskiem, rzemieślnictwem czy branżą meblarską. Dla marek produkujących artykuły drewniane produkt będzie idealnie komponował się z usługami. Na pewno jest to jeden z naszych opraw które mocno wyróżniają się swoją strukturą od pozostałych. Oprawą która daje skojarzenia związane z naturą jest jeszcze Natura Eko, którą również polecamy.

Kalendarz książkowy Acero CzarnyKalendarz książkowy Acero Ciemny brązKalendarz książkowy Acero jasny brązKalendarz książkowy Acero zielony

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego