OprawyKalendarz książkowy Baladek

 

Kalendarz Baladek posiada oprawę introligatorską. Dany model zyskał dużą popularność, głównie spowodowaną jego niską ceną. Z wyglądu przypomina trochę materiał imitujący skórę. W dotyku jest dosyć gładki, błyszczący. Produkt często wykorzystywany jako nagroda na różnego rodzaju targach czy konkursach. Baladek posiada imitację obszycia okładki, która ma przypominać prawdziwe obszycie. W środku znajduje się gąbka która poprawia walory estetyczne tego produktu. Jego charakterystycznym elementem jest złocony rocznik na górze oprawy. Ten element sprawia, że mimo wersji ekonomicznej wygląda bardzo luksusowo. Do tej oprawy warto się zdecydować na tłoczenie logo z uszlachetnieniem złotym, które będzie świetnie dopełniało się ze złotym rocznikiem. Na tej oprawie również można wykonać druk UV, oraz personalizację laserową. Oprawa Baladek nie nadaje się jednak do tłoczenia bez folii złotej lub srebrnej.

Niska cena oraz rodzaje oprawy Baladek

Dlaczego Baladek jest sprzedawany w niskiej cenie? Głównie przez jego ekonomiczną wersję. W tym modelu zrezygnowano z paru dodatków które są widoczne w standardowych kalendarzach. Nie ma w niej części informacyjnej, dodatkowych map (są tylko te na wklejkach), nie ma perforacji narożników bloku. Skupiono się jednak na oprawie by ta wyglądała na porządny produkt. Jest możliwy do zakupu w 6 kolorach : czarny, granat, bordo, zieleń, jasny brąz i czerwień. Wybór formatów też jest dość obszerny. Mamy do wyboru A5 dzienny i B6 dzienny z 320 stron. Wersja tygodniowa występuje w formatach A4, B5, A5 i A6 ze 128 stron w środku. Kolor czerwony występuje tylko w formatach A5, A6 (tygodniowy), A5,B6 (dzienny). Sam produkt dostępny jest z certyfikatem FSC co oznacza, że papier wykorzystany do jego produkcji pochodzi z odpowiedzialnych źródeł.

Baladek to jeden z naszych tańszych opcji w kategorii kalendarzy ekonomicznych. Jeśli firma posiada ograniczony budżet, a chcę zakupić tanie kalendarze firmowe - ten model idealnie sprawdzi się w swojej funkcji.

Kalendarz książkowy baladek czarnyKalendarz książkowy baladek granatKalendarz książkowy baladek zieleńKalendarz książkowy baladek bordoKalendarz książkowy baladek czerwonyKalendarz książkowy baladek jasny brąz

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego