OprawyKalendarz książkowy Denim

 

Denim to okleina kalendarza książkowego o strukturze materiału, który z wyglądu przypomina jeans. Okładka kalendarza jest dodatkowo obszyta nicią (w kolorze oprawy), co nadaje mu walorów estetycznych. Dodatkowa nić świetnie pasuje do oprawy emitującą jeansy. Sama oprawa jest matowa, lekko prążkowana a w dotyku lekko szorstka (odczuwa się wrażenie dotykania materiału). Całość zmiękczona jest gąbką w środku okładki, co możemy wyczuć po mocniejszym przyciśnięciu kalendarza. Jest to okleina termoprzebarwialna, dzięki czemu nadaje się do tłoczenia lub znakowania laserowego.

Kolory i format kalendarzy Denim

Proponujemy następujące opcje kolorystyczne: granat, grafit, popielaty, ciemny brąz, jasny brąz, czerwień, niebieski, pomarańcz oraz zielony. W ubiegłych latach największym zainteresowaniem cieszyły się grafit oraz popielaty, jednak niedługo trend ten może się zmienić i wybór klientów będzie padał na inną barwę. Produkt występuje z certyfikatem FSC czyli papier jest pozyskany z naturalnych składników.

Kalendarze w oprawie Denim dostępne mamy w następujących formatach: W układzie dziennym, (w którym każdy dzień zajmuje jedną stronę) taki produkt możemy zakupić w wersji A4, B5 oraz A5. Układ tygodniowy, gdzie cały tydzień rozpisany jest na 2 stronach znaleźć możemy w formacie A4, A5, oraz A6 kieszonkowym.

W jakich firmach sprawdzi się oprawa Denim?

Dla kogo kalendarz książkowy Denim będzie idealnym wyborem? Jest to na pewno mniej tradycyjna oprawa i przez to ciesząca się trochę mniejszą popularnością od opraw skóropodobnych. Warta rozważenia, jeśli zależy nam na czymś mniej szablonowym, a jednocześnie wciąż schludnym i ciekawym. Na pewno wpadnie w oko przedsiębiorcom, których branża związana jest z materiałami tego rodzaju lub którzy poszukują niebanalnych rozwiązań, lecz mieszczących się jednak w stonowanych opcjach. Na pewno świetnie sprawdzą się po wytłoczeniu na nich logo lub dodatkowej personalizacji. Oprawę często wybierają również przedstawiciele modnych branż - jest to idealny kalendarz dla informatyka, programisty czy robotyka.

Po kliknięciu na wskazane linki można obejrzeć proponowane przez nas kalendarze książkowe a także kalendarze trójdzielne.

Kalendarz książkowy Denim CzarnyKalendarz książkowy Denim GrafitKalendarz książkowy Denim PopielatyKalendarz książkowy Denim GranatKalendarz książkowy Denim niebieskiKalendarz książkowy Denim zielonyKalendarz książkowy Denim czerwonyKalendarz książkowy Denim pomarańczKalendarz książkowy Denim jasny brązKalendarz książkowy Denim ciemny brąz

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego