OprawyDenim - rodzaj oprawy kalendarzy książkowych

Denim to okleina kalendarza książkowego o strukturze materiału, który z wyglądu przypomina jeans. Okładka kalendarza jest dodatkowo obszyta nicią (w kolorze oprawy), co wydłuża jego żywotność, ale także nadaje walorów estetycznych. Jest to okleina termoprzebarwialna, dzięki czemu nadaje się do tłoczenia lub znakowania laserowo.

Na rok 2022 proponujemy następujące opcje kolorystyczne: granat, grafit, popielaty, ciemny brąz, jasny brąz, czerwień, pomarańcz oraz zielony. W ubiegłych latach największym zainteresowaniem cieszyły się grafit oraz popielaty, jednak niedługo trend ten może się zmienić i wybór klientów będzie padał na inną barwę.

Kalendarze w oprawie Denim dostępne mamy w następujących formatach: układ dzienny - A4, B5 oraz A5, układ tygodniowy - A4, B5 oraz A6 (kieszonkowy).

Dla kogo? Jest to na pewno mniej tradycyjna oprawa i przez to ciesząca się trochę mniejszą popularnością od opraw skóropodobnych. Warta rozważenia, jeśli zależy nam na czymś mniej szablonowym, a jednocześnie wciąż schludnym i ciekawym. Na pewno wpadnie w oko przedsiębiorcom, których branża związana jest z materiałami tego rodzaju lub którzy poszukują niebanalnych rozwiązań, lecz mieszczących się jednak w stonowanych opcjach.

Po kliknięciu na wskazane linki można obejrzeć proponowane przez nas kalendarze książkowe a także kalendarze trójdzielne.