OprawyKalendarz książkowy Flock

 

Kalendarze z oprawą Flock głównie charakteryzują się tym że są w 100 procentach twarde. Nasze inne oprawy mają w sobie jeszcze gąbkę co sprawia, że okładka jest bardziej miękka w dotyku. W tym przypadku nie ma w środku gąbki i nasza okładka jest po prostu twarda, ale i dzięki temu bardziej stabilna. Dodatkowo nie jest obszyta nicią wokół jak ma to miejsce na przykład w przypadku Nebraski. Dodatkowo oprawa flock nie ma możliwości wykonania rokowania oraz zaokrąglenia narożników. W dotyku jest lekko szorstka, bez widocznej struktury. Zdecydowanie bardziej spodoba się osobom którzy chcą by kalendarz książkowy na 2025 rok był jak najbardziej solidny i trwały. Kalendarz w oprawie Flock nadaje się do wytłoczenia logo jak i personalizacji laserowej. Możemy również wykonać na niej wydruk logo światłem UV w kolorze. 

Format i kolor kalendarzy Flock

Model ten występuje tylko w czterech ciemnych kolorach takich jak : czarny, czerwony, granatowy i szary. W tym modelu nie występują żadne intensywne, kolorowe kolory. W tym roku Flock ma tylko 2 dostępne formaty : A5 dzienny (360 stron) oraz A4 tygodniowy (144 stron). Układ dzienny różni się od tygodniowego rozmieszczeniem dni tygodnia na stronach. W dziennym jeden dzień zajmuje całą jedną stronę, za to w tygodniowym cały tydzień jest na dwóch stronach. W dziennym więc, mamy więcej miejsca na rozpisanie poszczególnych dni. Ten produkt również jest dostępny z certyfikatem FSC co oznacza, że papier został wykonany ze sprawdzonych źródeł. 

Flock jest zdecydowanie wyborem dla poważnych firm, stawiających na trwałość. Jest bardzo często używany do opraw z prac licencjackich lub dyplomujących. Wykorzystywany również do opraw na teczki z ważnymi dokumentami. Jeśli szukacie czegoś bardziej kolorowego, polecamy nowość w naszej firmie czyli Vellutino.

Kalendarz książkowy flock czarnyKalendarz książkowy flock szaryKalendarz książkowy flock czerwieńKalendarz książkowy flock granat

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego