OprawyGrafite Carbonium - rodzaj oprawy kalendarzy książkowych

Oprawa Grafite Carbonioum lub Karbon albo Grafit to jedna z nowszych propozycji oklein. Bardzo nowoczesna i połyskująca, z wyglądu bezsprzecznie przypomina włókno węglowe (włókno karbonizowane). Kalendarze w tej oprawie mamy dostępne w czterech kolorach: grafit, srebrny, niebieski oraz czarny. Oprawa ma właściwości termoprzebarwialne, co oznacza, że nadaje się do znakowania zarówno poprzez tłoczenie, jak i laserem. Każdy kalendarz jest obszyty nicią w kolorze oprawy.

Kalendarze w oprawie Grafite Carbonium są dostępne w następujących rodzajach: A4 (układ dzienny lub tygodniowy), B5 (dzienny lub tygodniowy), A5 dzienny oraz A6 tygodniowy.

Włókno węglowe to materiał coraz szerzej stosowany w nowoczesnym przemyśle. Z racji swojej lekkości jest wykorzystywane na przykład w sprzęcie sportowym (kije do nordic walking, ramy rowerowe, żagle jachtowe i wiele innych), z racji swojej wytrzymałości także w samochodach Formuły 1, łopatach elektrowni wiatrowych i wielu innych.

Dla firm pragnących podkreślić swoją nowoczesność, high tech przyjętych rozwiązań wybór kalendarza w oprawie Karbon jest zdecydowanym must have. Wszystkie nasze kalendarze książkowe znajdą Państwo na stronie.