OprawyKalendarz książkowy Grafite Carbonium

 

Oprawa Grafite Carbonioum lub Karbon albo Grafit to jedna z nowszych propozycji oklein. Bardzo nowoczesna i połyskująca, z wyglądu bezsprzecznie przypomina włókno węglowe (włókno karbonizowane). Kalendarze w tej oprawie mamy dostępne w czterech kolorach: grafit, srebrny, niebieski oraz czarny. Oprawa ma właściwości termoprzebarwialne, co oznacza, że nadaje się do znakowania zarówno poprzez tłoczenie, jak i laserem. Każdy kalendarz jest obszyty nicią w kolorze oprawy.

Kalendarze w oprawie Grafite Carbonium są dostępne w następujących rodzajach: A4 (układ dzienny lub tygodniowy), B5 (dzienny lub tygodniowy), A5 dzienny oraz A6 tygodniowy.

Włókno węglowe to materiał coraz szerzej stosowany w nowoczesnym przemyśle. Z racji swojej lekkości jest wykorzystywane na przykład w sprzęcie sportowym (kije do nordic walking, ramy rowerowe, żagle jachtowe i wiele innych), z racji swojej wytrzymałości także w samochodach Formuły 1, łopatach elektrowni wiatrowych i wielu innych.

Dla firm pragnących podkreślić swoją nowoczesność, high tech przyjętych rozwiązań wybór kalendarza w oprawie Karbon jest zdecydowanym must have. Wszystkie nasze kalendarze książkowe znajdą Państwo na stronie.

Kalendarz książkowy Graffite CarboniumczarnyKalendarz książkowy Graffite Carbonium NiebieskiKalendarz książkowy Graffite Carbonium GrafitKalendarz książkowy Graffite Carbonium srebrny

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego