OprawyKalendarz książkowy Natura EKO

 

Idealny produkt dla firm stawiających na bycie EKO, jak i ochronę środowiska. Okładka Natura EKO wykonana jest z surowca imitującego naturalny papier. Z wyglądu widoczna jest na nim tekstura o lekkiej strukturze nitek papierowych. Kalendarz cieszy się ogromnym zainteresowaniem głównie przez swój ciekawy wygląd jak i oferowaną trwałość a także walory ekologiczne. Okładka występuje bez obszycia nicią na bokach, co występuje w innych okładkach typu Vivella czy Nebraska, jednak nie ma to wpływu na jej trwałość. Okładka jest termoprzebarwialna, dzięki czemu można wykonać na niej tłoczenie logo, jak i personalizację laserową. 

Kolory i rozmiary kalendarza Natura Eko

Jeśli chodzi o kolory, nasz kalendarz Natura EKO występuje w kilku wariantach kolorystycznych takich jak: czarny, brąz, beż, szary, zielony, granat, czerwień. Wszystkie kolory poza beżowym są stosunkowo ciemne. 

Sam kalendarz jest dostępny z certyfikatem FSC co daje dodatkową zaletę dla produktu ekologicznego. Blok kalendarza Natura EKO różni się od innych opraw nie tylko samym zewnętrznym wyglądem, ale i częścią wewnętrzną. W tym modelu nie występuje część informacyjna, ale i również nie ma dodatkowych 8 stron z mapami (jak w przypadku standardowych kalendarzy). Mapy znajdują się tylko na wklejkach czyli na pierwszej i ostatniej stronie. Sam kalendarz stawia na oszczędność papieru dlatego blok stron ma 320 stron. Taki kalendarz dostępny jest tylko w formie A5, dziennym - czyli dzień na jedną stronę. W środku na każdej stronie pojawia się perforacja narożników, co ma ułatwić ewentualnie oderwanie narożnika (w celu zaznaczenia sobie konkretnej strony).

Dla jakiej firmy nada się kalendarz ekologiczny?

Kalendarz idealny dla firm, przedsiębiorstw zajmujących się ekologią. Dobre wrażenie można wywołać nawet na zwykłej oprawie kalendarza. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że oprawa emituje papier, co może pokazać kontrahentom czym zajmuje się dana firma. Świetnie też się sprawdzi jako gadżet reklamowy do rozdawania na targach. Produkt nadaje się oczywiście dla wszystkich firm. Świetnie będzie komponować się z naszymi innymi ekologicznymi gadżetami reklamowymi albo innymi rodzajami kalendarza eko. 

Widzimy, że produkt cieszy się naprawde dużym zainteresowaniem dlatego można u nas znaleźć więcej produktów eko -friendly. Są to i kalendarze trójdzielne, ale i biurkowe. Możemy też znaleźć teczki ofertowe i torby ekologiczne.

Kalendarz książkowy Natura Eko czarnyKalendarz książkowy Natura Eko szaryKalendarz książkowy Natura GranatKalendarz książkowy Natura Eko zieleńKalendarz książkowy Natura Eko czerwonyKalendarz książkowy Natura Eko brązKalendarz książkowy Natura Eko Beżowy

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego