OprawyKalendarz książkowy Nebraska

 

Przedstawiamy jedną z dwóch najbardziej popularnych oklein służących do oprawy kalendarzy książkowych. Nebraska (lub Nebrasca) wraz z Vivellą to typ wybierany przede wszystkim za jej elegancki i biznesowy look. To oprawa skóropodobna (idealnie imituje skórę naturalną), lekko błyszcząca, o delikatnej strukturze skóry, bardzo trwała. Widać na jej oprawie lekko wychodzące “żyłki” typowe dla elementów skórzanych. Jeśli szukamy produktu najbardziej przypominającego tworzywa skórzane - zdecydowanie możemy polecić Nebraskę! Kalendarz Nebraska jest lekko zmiękczony gąbką przez co po mocniejszym naciśnięciu możemy poczuć miękką strukturę. Porównując do Vivelli, oprawa nie jest matowa a błyszcząca. Nadaje się do tłoczenia, a także znakowania laserem. Można wykonać na nim drukowanie laserem UV.

Kolory i format oprawy Nebraska

Jeśli chodzi o kalendarze książkowe Nebraska, to mamy w ofercie standardowej czternaście kolorów do wyboru (czarny, granatowy, niebieski, jasno niebieski, zielony, jasnozielony, trzy rodzaje brązów: ciemny, jasny i midi, a także bordo, czerwień, pomarańcz, grafit oraz turkus). Oprawa obszyta jest na około nicią w kolorze w podobnym kolorze co okładka. Naszycia widoczne są z przodu jak i z tyłu. Produkt dostępny jest z certyfikatem FSC co oznacza że został wykonany ze sprawdzonych surowców.

Kalendarze w oprawie Nebraska proponujemy w kilku opcjach. Pierwsza możliwość to standardowy kalendarz A5 dzienny, gdzie każdy dzień zajmuje jedną stronę, oprócz soboty i niedzieli, które dzielą jedną stronę na pół. 

kalendarz książkowy nebraska czarnykalendarz książkowy nebraska grafitkalendarz książkowy nebraska granatkalendarz książkowy nebraska niebieskikalendarz książkowy nebraska jasny niebieskikalendarz książkowy nebraska turkuskalendarz książkowy nebraska ciemna zieleńkalendarz książkowy nebraska zielonykalendarz książkowy nebraska czerwonykalendarz książkowy nebraska pomarańczkalendarz książkowy nebraska jasny brązkalendarz książkowy nebraska brązkalendarz książkowy nebraska ciemny brązkalendarz książkowy nebraska bordo

Inne rodzaje kalendarza z oprawą Nebraska

Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca na planowanie weekendowych dni odpowiednia będzie grubsza wersja kalendarza - 416 stron (sobota i niedziela po całej stronie). Dodatkowo mamy także wersję Exclusive (z zaokrąglonymi narożnikami okładki oraz bloku). W tym roku występuje ona tylko w formacie A6 tygodniowym. Posiadamy również bardziej praktyczną wersję Nebraski, czyli zamykaną na gumkę, wraz z dodatkową gumką na długopis. Kolory gumek występują zawsze w kolorze czarnym niezależnie od oprawy. Jeśli zależy nam na kalendarzach z gumkami w kolorze oprawy to polecamy oprawę Vellutino na gumkę.

Z bogactwem możliwości proszę się zapoznać na stronie głównej, gdzie znajdą Państwo kalendarze z projektem.

kalendarz książkowy nebraska na gumkę czarnykalendarz książkowy nebraska na gumkę grafitkalendarz książkowy nebraska na gumkę granatkalendarz książkowy nebraska na gumkę niebieskikalendarz książkowy nebraska na gumkę jasny niebieskikalendarz książkowy nebraska na gumkę turkuskalendarz książkowy nebraska na gumkę zieleńkalendarz książkowy nebraska na gumkę jasna zielenkalendarz książkowy nebraska na gumkę czerwonykalendarz książkowy nebraska na gumkę pomarańczkalendarz książkowy nebraska na gumkę jasny brązkalendarz książkowy nebraska na gumkę brązkalendarz książkowy nebraska na gumkę ciemny brązkalendarz książkowy nebraska na gumkę bordo

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego