OprawyNebraska - rodzaj oprawy kalendarzy książkowych

Przedstawiamy jedną z dwóch najbardziej popularnych oklein służących do oprawy kalendarzy książkowych. Nebraska (lub Nebrasca) to typ wybierany przede wszystkim za jej elegancki i biznesowy look. To oprawa skóropodobna (imitacja skóry naturalnej), lekko błyszcząca,  o delikatnej strukturze skóry, bardzo trwała. Nadaje się do tłoczenia, a także znakowania laserem.

Jeśli chodzi o kalendarze książkowe, to mamy w ofercie czternaście kolorów do wyboru (czarny, ciemnogranatowy, niebieski, jasnoniebieski, ciemnozielony, zielony, trzy rodzaje brązów: ciemny, jasny i midi, a także bordo, czerwień, pomarańcz, grafit oraz turkus). Dodatkowo na zamówienia (min. 100 sztuk jednego rodzaju) dostępne są także oliwka oraz dodatkowy kolor zielony.

Kalendarze w oprawie Nebraska proponujemy w kilku opcjach, z których najszersza dostępna jest do tych najbardziej popularnych - A5 dziennych. Pierwsza możliwość to standardowy kalendarz A5 dzienny, gdzie każdy dzień zajmuje jedną stronę, oprócz soboty i niedzieli, które dzielą jedną stronę na pół. Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca na planowanie weekendowych dni odpowiednia będzie grubsza wersja kalendarza - ma 416 stron (sobota i niedziela mają każda po całej stronie). Dodatkowo mamy także wersję Exclusive (z zaokrąglonymi narożnikami okładki oraz bloku), a także wersję Exclusive z gumką. Z bogactwem możliwości proszę się zaznać na stronie głównej, gdzie znajdą Państwo kalendarze z projektem na 2022 rok.