OprawyKalendarz książkowy Velour

 

Kalendarz Velour jest bardzo często wybierany przez naszych klientów. Jest czymś pomiędzy Vivellą a Vellutino. Jest to oprawa aksamitna, delikatna i miękka w dotyku. Pod dokładnym przyjrzeniu się możemy zobaczyć delikatną teksturę na oprawie, lecz nie jest ona bardzo widoczna jak w Nebrasce czy w Acero. Niektóre kolory Velour mają w sobie widoczne brokatowe elementy. Oprawa jest jednak bardziej delikatna, może kojarzyć się z dotykaniem materiału czy aksamitu. Kolory są bardziej matowe, bez połysku. W tym egzemplarzu występuje obszycie nicią w standardzie. Produkt świetnie nada się do każdego rodzaju firmy, jest bardzo uniwersalny. Na danej oprawie możemy również wykonać tłoczenie logo, oraz personalizację laserem.  Wykonujemy również kolorowe druki na oprawie przy pomocy światła UV. 

Kolory i format oprawy Velour

Velour występuje przeważnie w ciemnych kolorach, i kilku bardziej kolorowych i intensywnych. Z ciemnych mamy: czarny, ciemna zieleń, grafitowy, niebieski. Bardziej jasne to : czerwony, zielony i srebrny. W poprzednich latach zainteresowaniem cieszyły się głównie ciemne kolory, a głównie granat i czarny. Bardzo często wybierany jest też kolor czerwony. Rozmiary pojawiają się nawet w najmniejszej wersji kieszonkowej. Mamy do wyboru A4 dzienny (360 stron), B5 dzienny (360 stron), A5 dzienny (360 stron) oraz tygodniowe A4, B5 (144 strony) i najmniejszy A6 tygodniowy ze 128 ilością stron. Kalendarz książkowy Velour jest z certyfikatem FSC co oznacza, że papier wykorzystany przy jego produkcji pochodzi ze sprawdzonych źródeł.

 

Kalendarz Velour bardzo często wybierany jest jako alternatywa zamiast oprawy Vivella czy Nebraska. Jednak w tej wersji mamy tylko ciemne kolory, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Na takich kolorach najlepiej sprawdza się wytłoczone logo, produkt jest wtedy bardzo elegancki. 

Jeśli szukacie czegoś całkowicie innego zachęcamy do przejrzenia naszych kalendarzy łączonych lub kalendarzy zamykanych.

Kalendarz książkowy Velour czarnyKalendarz książkowy Velour grafitKalendarz książkowy Velour srebrnyKalendarz książkowy Velour granatKalendarz książkowy Velour niebieskiKalendarz książkowy Velour czerwieńKalendarz książkowy Velour zielonyKalendarz książkowy Velour jasny zielony

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego