OprawyKalendarz książkowy Vivella

 

Vivella to jedna z najbardziej popularnych oklein kalendarza książkowego. To jedna z oklein skóropodobnych, tzn. takich, które imitują wygląd skóry naturalnej. Jest matowa, o delikatnej aksamitnej fakturze, która jest widoczna w bardzo subtelny sposób (nie wyczuwalna pod palcami). Oprawa jest miękka i dodatkowo zmiękczona gąbką introligatorską. Po mocniejszym dotknięciu oprawy, można poczuć iż w środku znajduje się miękki element. Sama oprawa jest bardzo solidna i wytrzymała. Kalendarz jest prosty ale dzięki tej uniwersalności nadaje się dla każdej branży. Bardzo dobry efekt daje tłoczenie logotypu firmy (tę oprawę możemy śmiało polecić przy tłoczeniu skomplikowanych znaków graficznych, a także napisów) lub personalizacja, druk UV i znakowanie laserowe.

Format i kolor oprawy Vivella

Kalendarz w oprawie Vivella pojawia się we wszystkich możliwych formatach, czyli A4 (dzienny, tygodniowy), A5 (dzienny, tygodniowy), B5 (dzienny, tygodniowy) i A6 (tygodniowy). Każda z okładka oprócz kalendarza Vivella economic obszyta jest nicią, przez co delikatnie widać nitkę przy krawędziach. Nitka ma kolor taki sam jak oprawa, przez co nie wyróżnia się tak bardzo. Każdy egzemplarz posiada certyfikat FSC, co oznacza, że papier wykorzystany w produkcji kalendarza pochodzi ze sprawdzonych źródeł.

Standardowo proponujemy kalendarze w aż osiemnastu różnych kolorach takich jak: czarny, grafit, szary, granat, turkus, fiolet, jasny niebieski, niebieski, bordo, ciemny brąz, jasny brąz, beż, czerwień, pomarańcz, róż, oliwka oraz zieleń oraz zieleń jasna. 

Na zamówienie możliwe są dodatkowe kolory: jasny beż, żółty, błękit oraz biały.Te bardzo jasne odcienie okleiny polecane są przede wszystkim jako kolor dodatkowy przy zamówieniach takich jak kalendarze książkowe w oprawie przeszytej (łączonej), z uwagi na to, że jako kolor dominujący mogą być niepraktyczne (widoczne ślady palców), natomiast jako wstawka znakomicie rozjaśnią lub przebiją każdy inny kolor.

Kalendarz ekonomiczny Vivella

Vivella występuje również w wersji Ekonomicznej. Kolory są identycznie jak wyżej opisane w Vivelli, jednak kalendarze economic występują tylko w formacie A5 i A6 dziennym. Czym się głównie różnią? Są tańszą alternatywą oprawy Vivella. Jeśli chodzi o oprawę to znaczącą zmianą jest brak naszycia, oraz brak perforacji narożników bloku kalendarza. Kalendarz dzienny ekonomiczny jest cieńszy niż standardowy, ma 320 stron bloku. Główną przyczyną jest brak map (zostawiliśmy tylko mapy na wyklejkach) oraz brak części informacyjnej. Jednak do organizacji dnia nadaje się idealnie. 

Wszystkie przygotowane kalendarze książkowe dostępne są na dedykowanej podstronie, na której znajdują się także ceny oraz kalkulator kosztów kalendarzy wraz z tłoczeniem logo na okładce.

kalendarz ksiażkowy vivella czarnykalendarz ksiażkowy vivella grafitkalendarz ksiażkowy vivella szarykalendarz ksiażkowy vivella granatkalendarz książkowy vivella niebieskikalendarz książkowy vivella jasny niebieskikalendarz książkowy vivella turkuskalendarz książkowy vivella zielonykalendarz książkowy vivella oliwkakalendarz książkowy vivella fioletkalendarz książkowy vivella rozowykalendarz książkowy vivella czerwonykalendarz książkowy vivella pomaranczkalendarz książkowy vivella bezowykalendarz książkowy vivella jasny brązkalendarz książkowy vivella ciemny brązkalendarz książkowy vivella bordo

Prezentacja wszystkich naszych opraw kalendarzy książkowych