Oprawyoprawa Vivella

Vivella to jedna z najbardziej popularnych oklein kalendarza książkowego. To jedna z oklein skóropodobnych, tzn. takich, które imitują wygląd skóry naturalnej. Jest matowa, o delikatnej fakturze, która jest widoczna w bardzo subtelny sposób (niewyczuwalna pod palcami). Jest uniwersalna, kalendarz w tej oprawie nadaje się dla każdej branży. Bardzo dobry efekt daje tłoczenie logotypu firmy (tę oprawę możemy śmiało polecić przy tłoczeniu skomplikowanych znaków graficznych, a także napisów) lub personalizacja i znakowanie laserowe.

Standardowo proponujemy kalendarze w piętnastu różnych kolorach: czarny, grafit, szary, granat, turkus, bordo, ciemny brąz, jasny brąz, beż, czerwień, pomarańcz, lilia, róż, oliwka oraz zieleń. Na zamówienie możliwe są dodatkowe kolory: jasny beż, żółty, błękit oraz biały. Te bardzo jasne odcienie okleiny polecane są przede wszystkim jako kolor dodatkowy przy zamówieniach takich jak kalendarze książkowe w oprawie przeszytej (łączonej), z uwagi na to, że jako kolor dominujący mogą być niepraktyczne (widoczne ślady palców), natomiast jako wstawka znakomicie rozjaśnią lub przebiją każdy inny kolor.

Wszystkie przygotowane kalendarze książkowe dostępne są na dedykowanej podstronie, na której znajdują się także ceny oraz kalkulator kosztów kalendarzy wraz z tłoczeniem logo na okładce.