OprawyKalendarz trójdzielny projekt 2023

W 2023 roku pojawiła się na naszej stronie nowa opcja! Od teraz jest możliwość wyboru szablonu kalendarza trójdzielnego. Na razie przedstawiamy 9 wzorów. Dedykujemy to klientom, którzy nie mają pomysłu na projekt lub wolą sami dokonać wyboru.

Jak działa proces wyboru szablonu na kalendarz?

Poniżej przedstawiamy aktualne dostępne wzory na kalendarz podpisane numerkami. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać szablon do kalendarza trójdzielnego i napisać do nas w wiadomości, który numer został wybrany. W propozycjach zostały dodane przykładowe obrazy/zdjęcia, które możemy oczywiście podmienić. Można podesłać nam w zamówieniu Panstwa oryginalne zdjęcia firmowe lub możemy zaproponować coś z naszej galerii. W przykładnie widać cały kalendarz. Jest jednak możliwość łączenia kilku projektów w jedno. Przykładowo klient może prosić o główkę z szablonu 1 i plecki z szablonu 3.

Czy są możliwe modyfikacje przy szablonach kalendarzy?

Jak najbardziej! Wzory kalendarzy mają charakter orientacyjny i można dokonać na nich wszelkich edycji. Klient może podesłać nam numer szablonu z prośbą o zmianę koloru plecków, inne zamieszczenie miejsca tekstu itp. Jest również możliwość, podesłania nam numeru wzoru jako przykład. Wtedy tworzymy oryginalny projekt, bazując na stylu jak w szablonie. Szablony mają na celu przyśpieszyć pracę grafików w sezonie kalendarzowym oraz pomóc klientowi dokonać wyboru projektu.

Dlaczego akurat szablony dostępne są w kalendarzach trójdzielnych?

Jest to najchętniej wybierany model kalendarza w naszej ofercie zaraz po kalendarzu książkowym. Nie jest ani za duży, ani za mały. Można powiesić go na ścianie w biurze, w domu lub rozdawać potencjalnym klientom. Wzory kalendarzy do druku możemy też zamieścić na innych formatach. Nie ma dla nas problemu, by zmodyfikować projekt na kalendarz czterodzielny, jednodzielny, a nawet biurkowy. Oczywiście wizualizacje projektu przesyłamy do akceptacji!

kalendarz trójdzielny wzór 1           Kalendarz trójdzielny wzór 2           kalendarz trójdzielny wzór 3

 

kalendarz trójdzielny wzór 4          kalendarz trójdzielny zwór 5            Kalendarz trójdzielny zwór 6

 

kalendarz trójdzielny wzór 7          kalendarz trójdzielny wzór 8             kalendarz trójdzielny wzór 9