Parasole z logo


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Parasole firmowe z nadrukiem

Kolejny funkcjonalny gadżet reklamowy - Parasol. Praktyczny na gorszą pogodę i skuteczny jako forma reklamowa. 

Rozłóż się na nowe możliwości z parasolem firmowym

parasol firmowy

Parasol z nadrukiem to kolejny ciekawy pomysł na poprawienie wizerunku firmy. Tego  przedmiotu nie będziemy  używać codziennie, ale na pewno przyda nam się w wielu sytuacjach. Dobrze jest mieć go zawsze pod ręką, w pracy, w domu czy nawet w samochodzie. Wersje składane nie zajmują dużo miejsca a mogą się przydać, kiedy nagle bez zapowiedzi spadnie deszcz a my idziemy właśnie na ważne spotkanie. Parasol może poratować nas w każdym nieprzewidywalnym momencie. Wiemy już jak bardzo funkcjonalny jest ten gadżet, ale również jego przeznaczenie można wykorzystać w reklamie. Jest to rzecz, którą można wręczać w formie upominku dla nowo poznanych klientów. Taki gadżet świetnie sprawdzi się do wręczenia klientowi po spotkaniu kiedy nagle rozpada się deszcz. Wtedy tworzymy więź z klientem, który na pewno doceni ten gest a dodatkowo zareklamuje firmę idąc z parasolem przez miasto. Taka forma reklamowa może znaleźć zastosowanie nie tylko w deszczu. Reklama jest tak duża i widoczna z oddali, że można ją wykorzystać jako reklama na różnego rodzaju festiwalach czy targach. Można przykładowo rozesłać osoby rozdające ulotki przechodniom które będą trzymać w ręku parasole firmowe. 

Dobierz odpowiedni model parasola

Mamy do wyboru sporą ilość różnych modeli, różniących się od siebie wyglądem czy kolorem. Dopasuj swój parasol z nami! Jeśli chodzi o budowę parasola to zaczynając od góry gadżetu składa się on z 8 ramion z bardzo wytrzymałego tworzywa. Dzięki temu parasol składa się do mniejszego rozmiaru. Ułatwia to jego przenoszenie ale i taki gadżet zajmuje mniej miejsca w pomieszczeniu. Jego materiał jest bardzo wytrzymały na wszelkie sytuacje pogodowe. Nie straszny mu mały deszczyk czy wielka ulewa. Niektóre z naszych modeli są na tyle duże, że są w stanie pomieścić pod nim nawet 2 osoby. Również nie zniszczą się wskutek wiatrów dzięki swojej solidności. W ofercie mamy parasole w różnych kolorach, możemy więc wybrać kolor parasola do naszych kolorów firmowych. 

Patrząc niżej mamy rączkę która również może się wyróżniać w zależności od modelu. Najlepszą propozycją jest układ litery C, najlepiej układający się w dłoni. Nawet parasol może być wygodny w użytku. Wyglądem przypomina haczyk, który ma nam pomóc utrzymać parasol kiedy znienacka zawieje porywisty wiatr.  Rączki występują w różnych kolorach i innych materiałach. 

parasol automatyczny              parasol manualny

Aktualnie na naszej stronie proponujemy 2 rodzaje najpopularniejszych modeli parasola. Jest to model automatyczny i manualny. Różnią się od siebie delikatnie wyglądem i trybem. W automatycznym rączka jest lekko brązowa zakończona haczykiem, a w manualnym jest standardowa metalowa. Obie wersje da się złożyć lecz w manualnej musimy to zrobić ręcznie a w automacie robimy to za pomocą przycisku. Umiejscowienie przycisku jest na rączce dzięki czemu łatwo jest się do niej dostać.

Parasole najlepiej nadadzą się w prezentacji logo, przez małą ilość na zadruk. Dobrze jest dobrać kolor do kolorów marki dzięki czemu wytworzy większą zapamiętałość w oczach klienta. Wydruki wykonujemy w metodzie sitodruku która najlepiej sprawdzi się na takim materiale.


W naszej ofercie mamy jeszcze parasol luksusowy z firmy Ferraghini, który można znaleźć w luksusowych gadżetach reklamowych