Podkładki pod mysz z nadrukiem


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Podkładki pod mysz z kalendarzem

Podkładki pod mysz z kalendarzem to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i estetykę. Te praktyczne gadżety biurowe nie tylko zapewniają komfort pracy z myszką komputerową, ale także ułatwiają planowanie i organizację czasu.  Są trwałe, odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Mają różne wymiary i kształty, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Podkładki pod mysz z nadrukiem

Prezentujemy nowy gadżet reklamowy w naszej ofercie czyli podkładki pod mysz z nadrukiem logo. Jak każdy gadżet jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. W tym przypadku nadaje się głównie jako podkładka. Świetnie nada się w celu promocji firmy a także równie dobrze jak kalendarze firmowe sprawdzi się w naszym biurze

Reklama na podkładce zawsze pod ręką

podkładka pod mysz na biurku

Jeśli planujemy większą reklamę dla firmy, i rozdawanie gadżetu w celach promocyjnych - ten produkt jest dla ciebie! Idealny dla osób którzy spędzają dużo czasu przed komputerem. Taka podkładka ułatwia korzystanie z myszki, bez niej ciężko jest płynnie posługiwać się tym sprzętem. Podkładka sprawi że płynniej będziemy poruszać myszką co ułatwi nam pracę (zwłaszcza graficzną). Umieszczenie na podkładce reklamowej szaty graficznej sprawi że będziemy reklamować naszą firmę bądź produkt w codziennej pracy. Osoba przychodząc do pracy, automatycznie będzie spoglądać na podkładkę przez co utrwali jej wizerunek firmy.

Taki gadżet to też funkcjonalny przedmiot dla naszych pracowników. Dla osób pracujące przy komputerze, czy w księgowości podkładka to konieczność. Dlaczego więc, nie zaopatrzyć się w podkładki z nadrukiem? Zawsze to dobry i tani sposób na promocję. Produkt nie jest duży i idealnie nada się do rozdawania w formie upominku dla swoich kontrahentów na różnego rodzaju targach.

Specyfikacja podkładki na mysz

Taka podkładka może występować w różnych formach. W naszej ofercie znajdują się na razie 2 najbardziej popularne rodzaje takiego produktu. Jest to podkładka okrągła i prostokątna. Ceny obu są bardzo podobne do siebie, różnią się od siebie głównie kształtem. Idealnie nadadzą się do każdego rodzaju myszki.

podkładka pod mysz okrągła i prostokątna

Podkładka okrągła - wykonana jest z gumy i z spandexu, nadająca się do sublimacji w pełnym kolorze. Jej wymiary to 22 cm.

Podkładka prostokątna - jest gumowa i również nadająca się do sublimacji w pełnym kolorze. Jej wymiary to 20 x 24 cm.

Projekt i wydruk podkładki

Sam projekt leży po naszej stronie i jest w 100 procentach gratis! Możliwe jest również zaprojektowanie podkładki na mysz z kalendarzem. Wykonujemy kilka propozycji według uznania klienta lub możemy zaproponować coś od nas. Na samej podkładce nie ma ograniczeń, może się na niej pojawić grafika wektorowa lub fotografia. Jeśli nie posiadają Państwo zdjęć, to żaden problem! Dysponujemy szeroką biblioteką różnych wysokojakościowych fotografii. Możemy również wkleić na nich logo lub inne różne dane kontaktowe. Projekt może być bardzo prosty lub też bardzo skomplikowany. Nasz wydruk jest jednostronny, co oznacza że sama grafika jest widoczna tylko z jednej strony. Na drugiej zaś widać gąbkę w kolorze szarym.

Taki gadżet świetnie będzie się prezentował w zestawieniu z innymi gadżetami reklamowymi. Jest lekki i łatwo przenośny i bez problemu zmieści się w torbie reklamowej.