Puzzle firmowe


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Puzzle reklamowe z Twoim logo i nadrukiem

Chcesz jak najbardziej rozreklamować swoją firmę używając jak najbardziej kreatywnych metod marketingowych? Nie masz pomysłu na prezent na święta, a bardzo chcesz dać coś unikalnego? Puzzle mogą być rozwiązaniem Twojego problemu! Ten produkt jest coraz częściej wybierany przez różne marki. 

Różne możliwości zastosowania puzzli reklamowych

Puzzle reklamowe mają wiele funkcji. Najważniejsza z nich to oczywiście efektowna reklama marki. W zależności od przeznaczenia, produkt można przygotować również jako reklama konkretnej oferty, nowych usług bądź zbliżającego się wydarzenia. Układanie rozsypanych elementów charakterystycznych dla danej firmy, może przynieść efekt większego zapamiętania marki przez układającego. Można je wysyłać drogą pocztową jako forma upominku dla stałych klientów. Taki gadżet świetnie nada się jako forma prezentu którego możemy podesłać na święta wraz z życzeniami.  Do takiego zestawu też możemy zamówić kartki świąteczne. Takie puzzle są bardzo kreatywnym sposobem na jakąkolwiek formę reklamową. Można zastosować ją niemal wszędzie w zależności od pomysłu promocji. Przykładowo można je dodać jako dodatek do paczki z upominkami, kiedy zapraszamy konkretną osobę na targi, czy spotkanie. Wtedy odbiorca będzie musiał ułożyć elementy, żeby dowiedzieć się czego one dotyczą. Taki sposób na pewno wyróżni Cię na tle konkurencji. Mamy wiele innych gadżetów upominkowych w naszej ofercie.

puzzle firmowe


Puzzle mogą mieć naprawdę wiele dodatkowych zastosowań. Świetnie sprawdzą się jako gadżet w poczekalni. Czekając w kolejce do recepcji, produkt będzie ciekawą formą atrakcji dla klientów (zwłaszcza tych młodszych). Polecamy dla firm którzy chcą umilić dłuższy czas oczekiwania w kolejce. Taka forma to też idealny gadżet dla dzieci które przychodzą razem z rodzicami do danej firmy. Podczas czekania na swoją kolej w kolejce, dzieci mogą zająć się układaniem puzzli co umili im czas czekania. Firmy mogą zastosować ten nośnik reklamowy na różne indywidualne sposoby. Może mieć też zastosowanie w restauracji. Często spotykamy się z miejscem dla najmłodszych z różnymi zabawkami w której skład mogą wchodzić też puzzle. Dziecko ma radość z układania, ale i rodzic może utrwalić sobie wizerunek danej restauracji przez obserwację. Wywoła to też pozytywny wpływ na dorosłych którzy częściej będą przychodzić do takiej restauracji. Puzzle mogą też posłużyć jako nagroda w konkursach. Możemy stworzyć oryginalny projekt związany z danym przedsięwzięciem oraz umieścić na nim logo i dane firmy sponsorującej dany konkurs. Wszystko jest możliwe do wstawienia na ten produkt - skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 

Puzzle reklamowe dla gmin i miast

Coraz częściej jednostki samorządu terytorialnego zamawiają puzzle ze zdjęciem miasta jako forma promocji. W projektowaniu puzzli miejskich wykorzystujemy przesłane zdjęcie, możemy też skorzystać z profesjonalnych fotografii z banku zdjęć. Oczywiście na wszystkich projektach puzzli umieszczamy logo lub herb gminy. Dodatkowo na opakowaniu puzzli możemy umieścić dane kontaktowe, informacje o nadchodzących wydarzeniach lub tekst skierowany do mieszkańców lub inwestorów.

Wybierz ilość i rozmiar puzzli

Proponujemy zapoznanie się z ofertą naszych puzzli. Mamy dostępne 4 formaty z dobraną ilością elementów. Najmniejsza możliwa wersja to 15 kawałków, największa za to wynosi 120 elementów. Dostępne mamy również 2 różne formaty z 30 oraz 60 elementami. Ze względu że jest to produkt reklamowy, większa ilość elementów mogłaby zniechęcić klienta do ułożenia. Dlatego nie wykonujemy puzzli z ilością na przykład 1000 elementów. Materiał z którego wykonane będą kawałki układanki to 150 gramowa tektura o grubości 1,9 mm. Druk produktu przygotowujemy jednostronnie w pełnym wymiarze kolorów 4+0. Projekt wykonują nasi graficy, pracując indywidualnie z każdym zainteresowanym klientem. Jest to jeden z wielu gadżetów które można wykorzystać w reklamie. Na projekcie może znaleźć się wszystko od tekstu do zdjęć. Więcej propozycji można znaleźć na naszej stronie w zakładce gadżety reklamowe.

Możliwość spakowania puzzli reklamowych w osobny karton

puzzle firmowe 2

Produkt jakim są puzzle jeszcze lepiej będzie wyglądać kiedy wsadzimy je do oryginalnego pudełka. Jest możliwość doboru kartonu do naszego produktu. Mamy 2 opcję opakowania puzzli reklamowych: do kartonu 300 gramowego oraz do pudełka wieko-dno. Oba z tych opcji możemy dodatkowo oprawić oryginalnym projektem wraz z informacjami w zależności od prośby klienta.