Gadżety reklamowe na święta to doskonały sposób na wzmocnienie marki i podkreślenie atmosfery świątecznej. Firma może w ten sposób pokazać się klientowi z najlepszej strony. Taki mały gest z wykorzystaniem świąt może być dobrym sposobem na pozyskanie zaufania klientów i wzmocnienie wiarygodności marki. 

Decyzja o wydruku produktów świątecznych na święta przyniesie wiele korzyści dla twojej firmy. Są to na przykład:

  • Budowanie silniejszej relacji z klientami: Gadżety reklamowe świąteczne pozwalają firmom nawiązać silniejsze relacje z klientami. Klienci którzy dostaną podarunek wraz z identyfikacją firmy mogą chętniej do niej wrócić na następny rok. 

  • Promocja marki: Gadżety reklamowe mogą być zdobione świątecznie ale również uzupełnione danymi firmy wraz z logotypem. W ten sposób nie tylko budujemy wizerunek ale i tworzymy reklamę. 

  • Wzmacnianie lojalności klientów: Dostarczenie klientom świątecznych gadżetów reklamowych może wpływać na zwiększenie lojalności i powtarzalnych zakupów. Klienci czują się docenieni i mają większą tendencję do powrotu do firmy, która dba o ich satysfakcję.

Jaki jest najpopularniejszy gadżet na święta?

Najpopularniejszym gadżetem świątecznym są kartki na święta. Posiadamy szeroki wybór wzorów i grafik świątecznych. Kartki są w formacie kwadratowym i prostokątnym do indywidualnego wyboru. Na pierwszej stronie, klimatyczna wybrana grafika a w środku życzenia oraz dane firmy. Posiadamy galerie życzeń i rodzaju fontu do wyboru. Możemy też stworzyć całkiem oryginalną grafikę z życzeniami na prośbę klienta. Jest również możliwość zmiany kolorystycznej istniejących grafik z naszej galerii (jeśli są to pliki wektorowe). Takie kartki można wsadzić do koperty i wysyłać do swoich kontrahentów jak i również pracowników. Nie tylko w święta bożego narodzenia ale i w święta wielkanocne. 

Warto zadbać o swoich klientów i pracowników, i obdarzyć ich małym prezentem na święta. Tutaj z pomocą przychodzą torby reklamowe ze świątecznym wzorem do których można wsadzić podarunek. Świetnym produktem do obdarowania będzie kalendarz książkowy. Przydatny i praktyczny na cały następny rok. Warto by było też opakowania podpisać i tutaj świetnie mogą sprawdzić się etykiety, które można zaczepić na torbę lub produkt. Na etykiecie może zmieścić się wszystko o co poprosi klient. Może to być napis “wesołych świąt” lub imię osoby obdarowywanej. Oczywiście nie zabraknie na nim świątecznej grafiki. 

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, tutaj mogą sprawdzić się nasze zestawy prezentowe. Jest to koszyk pełen niespodzianek. 

Twój osobisty pomysł na grafikę świąteczną 

Grafiki świąteczne mogą być umieszczone na każdym gadżecie z naszej oferty. Jeśli planujemy wydruk świątecznych kubków, smyczy czy puzzli, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa świąteczne propozycje. Umieszczenie świątecznej grafiki nie jest konieczne ale da ono charakterystyczny klimat. Możliwe jest również przesłanie nam swojego zdjęcia, lub grafiki którą my możemy wkomponować do projektu,

Święta są okresem dostawania upominków, lecz mogą się nie spodziewać tego od firmy. Jest to więc idealny czas na pozytywne zaskoczenie swoich klientów. Nawet mały gest w postaci kartki świątecznej może okazać się bardzo dobrym strzałem promocyjnym.