Smycze reklamowe


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Smycze reklamowe 

Smycze to jeden z podstawowych gadżetów reklamowych idealnie nadających się do rozdawania w formie upominku. Przydają się również w codziennym użytkowaniu wśród pracowników. Jeśli planujemy promocję firmy, nie obejdzie się bez smyczy z nadrukiem logo Twojej firmy.

Dlaczego właśnie smycze reklamowe?

smycze reklamowe na szyi

Smycze są bardzo praktycznym sposobem na promocję a pod względem popularności przebijają je tylko kalendarze książkowe. Na smyczy decyduje się na nią większość firm. Pewnie każdy z nas kiedyś dostał smycz z wizerunkiem marki. Jest to podstawowy gadżet do rozdawania swoim klientom. Nie zajmuje on dużo miejsca i można go podać bezpośrednio do ręki lub zawiesić od razu na szyi. Jest to przedmiot bardzo przydatny i można go wykorzystywać i w firmie lub indywidualnie. Świetnie nadają się do zaczepienia na nim kluczy lub identyfikatora. Ten gadżet to must-have w placówkach szkolnych, przedszkolnych, klubach sportowych, fundacjach itp. Taki mały gadżet nie tylko pomaga funkcjonalnie, ale i jest świetną reklamą. Mając go na szyi pokazujemy osobom przechodzącym, że właśnie z usług tej firmy korzystamy. Pomoże to w znalezienia pracownika lub osób z tej samej drużyny w klubie. Można więc go potraktować jako rodzaj oznaczenia, dlatego ważne ły się na nim elementy i kolory markowe. Gadżet ten jest jednym z tańszych opcji reklamowych co daje mu dodatkowy atut.

Zrywka bezpieczeństwa

Ta innowacyjna funkcja ma na celu zminimalizowanie ryzyka obrażeń w sytuacjach nagłego pociągnięcia smyczy przez inną osobę lub maszynę produkcyjną. Dzięki złączce bezpieczeństwa, w takiej sytuacji smycz automatycznie się zerwie z szyi, zapewniając ochronę użytkownika.

Smycze reklamowe z karabińczykiem

smycze z karabinczykiem

Prezentujemy 2 najbardziej popularne rodzaje tego gadżetu reklamowego. Smycze z karabińczykiem są najbardziej standardową i uniwersalną opcją. Nie mają na sobie żadnych dodatków, jest to po prostu najzwyklejsza smycz. Na końcu znajduje się karabińczyk który umożliwia zawieszenie na nim kluczy, identyfikatora itp. Można wykonać na nim nadruk zachowując kolory bądź logo marki. Oczywiście można na nim zamieścić wszystko o co prosi klient. Druk wykonujemy w wysokiej jakości po obu stronach smyczy. Oznacza to że projekt będzie widoczny z każdej strony. Można też dobrać odpowiednią szerokość, w tej sytuacji jest to 15 mm lub 20 mm. Jest to też najtańszy rodzaj smyczy.

Smycze reklamowe z karabińczykiem i klamerką

smycze z klamerka

Smycze reklamowe z karabińczykiem i klamerką wyróżniają się tym że znajduje się na nich dodatkowa klamra, a dokładniej plastikowa złączka. Taką klamrę można odczepić od smyczy co może ułatwić dostanie się do zawieszonego przedmiotu. Znacznie łatwiej jest otworzyć drzwi od domu odczepiając końcówkę smyczy. Samo zakończenie jest takie same jak w standardzie, czyli karabińczyk z uchwytem na zaczepienie przedmiotu. W tej wersji również jest dostępny wydruk dwustronny na bawełnie oraz szerokość do wyboru (15 mm lub 20 mm). 

Podstawowy gadżet na targach

Nie obejdzie się na targach bez smyczy! Na takiego rodzaju spotkaniach, festynach czy przedsięwzięciach taki gadżet to must have! Każdy uczestnik powinien dostać taki smycz z identyfikatorem. Ta forma pozwala chodzić uczestnikom przedsięwzięcia po terenie targów. Przy takich wydarzeniach, organizatorzy powinni zainwestować w naprawdę dużą ilość smyczy. Targi potrafią mieć mieć kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Mogą się nadać również jako forma upominku do rozdawania na imprezach masowych. Na takich wydarzeniach mogą uczestniczyć różne firmy więc, noszenie na szyi smyczy z logiem marki pozwala na znalezienie pracownika. Po za nimi warto też zaopatrzyć się w inne rzeczy które można rozdawać jako upominek. Na przykład teczki reklamowe albo torby reklamowe. Przy stanowisku warto też by było postawić roll-up.

Wydruk i projekt smyczy reklamowych

Tak jak z naszymi innymi ofertami, projekt jest totalnie po naszej stronie. Mamy aż 2 strony do zagospodarowania. Na dwóch stronach mogą być osobne projekty lub ten sam. Na smycze proponujemy wstawiać logo w kompozycji z kolorami marki. Taka forma najlepiej się sprawdza. Wydruk wykonujemy w wysokiej jakości HD, by każdy najmniejszy detal był jak najbardziej widoczny. Świadczy to o naszej precyzji i wysokiej jakości przygotowanego projektu. Druk wykonujemy na materiale bawełnianym, który idealnie nadaje się do takiego gadżetu na szyje. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji! 

 

Takie oraz inne gadżety reklamowe możecie znaleść na naszej stronie KalendarzeCSK!