Tanie kalendarze książkowe


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Każdy znajdzie coś dla siebie

Tutaj przedstawimy listę kalendarzy, która jest solidną ale tańszą opcją. Kalendarze ekonomiczne charakteryzuje solidne i na pewno zadowolą każdego klienta. Kiedy nie posiadamy aż tak dużego budżetu na dodatki do firmy, a jednak chcemy zakupić kalendarze - ta opcja może być właśnie dla Ciebie. Kalendarz książkowy to podstawa każdego pracownika w firmie. Pozwala w lepszej organizacji pracy oraz jest swojego rodzaju przypominają o ważnych wydarzeniach czy spotkaniach. Każdy znajdzie odpowiednie przeznaczenie do stosowania tego przedmiotu. 

W tym roku przygotowaliśmy trzy propozycje w kategorii tanie kalendarze książkowe. Każda z nich przygotowana jest w bardzo dobrej jakości, oprawa jest szyta, różnice w cenie wynikają m. in. z ograniczenia liczby stron oraz nie obszywania okładki nicią, co jest praktycznie niezauważalne i nie wpływa na trwałość kalendarza. Staraliśmy się dobrać kilka różnych wariantów układów jak i kolorów do wyboru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodaliśmy oprawę Natura Eco, dostępną w wersji ekonomicznej w formacie A5, bez części informacyjnej (kalendarz składa się z 320 stron).

Co oferują tanie kalendarze książkowe

Jeśli nie chcesz inwestować środków finansowych w wyszukane i unikatowe produkty, a także nie korzystasz z rozbudowanej części informacyjnej wewnątrz kalendarza, to ta opcja jest idealnie skrojona dla Ciebie. Starannie wykonane, zawierają wszystko co niezbędne, okładki pozwalają na tłoczenie logo lub dodatkowo personalizację, tak więc wybierając ten produkt gwarantujemy, że otrzymasz wszystko co jest niezbędne do praktycznego korzystania z terminarza przez cały rok. Wykonanie matrycy do logo niczym się nie różni w tańszej wersji. Robimy ją tak samo jak przy standardowych wersjach, jak i również przesyłamy wizualizację wyglądu kalendarza na pocztę. W tej opcji ciągle mamy do wyboru 2 wersje układu jakim jest dzienny i tygodniowy. 

  • Oprawa Baladek z wytłoczonym na złoto rokiem zainteresuje na pewno przywiązanych do złotych elementów na okładce. Tutaj również możemy wykonać złote tłoczenie logo firmy. W wersji Baladek możemy dokonać wyboru pomiędzy układem dziennym a tygodniowym. 
  • Oprawa Vivella - jedna z najczęściej wybieranych materiałów przez naszych klientów. Nie jest droga za to bardzo solidna i wytrzymała. Środek okładki wypełniony jest pianką introligatorską przez co w dotyku może nam się wydawać miękki. Skóropodobna oprawa Vivella dostępna jest w 14-stu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza, że przy większych zamówieniach nie musisz ograniczać się do jednego koloru, lecz podzielić zakupy na kilka wybranych. Tutaj mamy do wyboru tylko układ dzienny. 
  • Natura EKO - Wcześniej wspomniany model, idealny dla firm stawiających na ekologię. Papier okładki daje wrażenie jakby był stworzony z tektury. Jest to jeden z naszych najnowszych hitów który cieszył się naprawde dużym zainteresowaniem. 

Jeśli jesteś zainteresowany szerszą gamą opcji kolorystycznych oraz obszyciem nicią odwiedź koniecznie nasze kalendarze książkowe znajdziesz tam ofertę z wieloma rodzajami opraw oraz kolorów. A jeśli interesuje Cię bardziej luksusowa wersja, zobacz też eleganckie kalendarze książkowe w naszej ofercie.