Tanie kalendarze książkowe


Konfiguracja produktu

Tłoczenie logo na okładce:
Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:
-
Liczba kalendarzy:
Suma netto:
-
- netto/szt.
Jak liczymy cenę?
Wybierz oprawę

Każdy znajdzie coś dla siebie

W tym roku przygotowaliśmy trzy propozycje w kategorii tanie kalendarze książkowe. Każda z nich przygotowana jest w bardzo dobrej jakości, oprawa jest szyta, różnice w cenie wynikają m. in. z ograniczenia liczby stron oraz nie obszywania okładki nicią, co jest praktycznie niewykrywalne dla osób nie obeznanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodaliśmy oprawę Natura Eco, dostępna w wersji ekonomicznej w formacie A5, bez części informacyjnej (kalendarz składa się z 320 stron).

Tanie kalendarze książkowe firmowe

Jeśli nie chcesz inwestować środków finansowych w wyszukane i unikatowe produkty, a także nie korzystasz z rozbudowanej części informacyjnej wewnątrz kalendarza, to ta opcja jest idealnie skrojona dla Ciebie. Starannie wykonane, zawierają wszystko co niezbędne, okładki pozwalają na tłoczenie logo lub dodatkowo personalizację, tak więc wybierając ten produkt gwarantujemy, że otrzymasz wszystko co jest niezbędne do praktycznego korzystania z terminarza przez cały rok.
Oprawa Baladek z wytłoczonym na złoto rokiem zainteresuje na pewno przywiązanych do złotych elementów na okładce. Skóropodobna oprawa Vivella dostępna jest w 14-stu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza, że przy większych zamówieniach nie musisz ograniczać się do jednego koloru, lecz podzielić zakupy na kilka wybranych.

Jeśli jesteś zainteresowany szerszą gamą opcji kolorystycznych oraz obszyciem nicią odwiedź koniecznie nasze kalendarze książkowe 2022 znajdziesz tam ofertę z wieloma rodzajami opraw oraz kolorów. A jeśli interesuje Cię bardziej luksusowa wersja, zobacz też eleganckie kalendarze książkowe w naszej ofercie.