Torby tekstylne z logo


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie


Torby papierowe z logo i nadrukiem

Ten produkt to idealne opakowanie na kalendarze firmowe oraz gadżety reklamowe. Jest mocna, trwała i wytrzymała dzięki materiałom użytym do jej produkcji. Papierowe torby z nadrukiem występują w wielu rozmiarach, w układzie pionowym i poziomym, na stronie prezentujemy wybrane, te najbardziej popularne, ale możliwe jest zamówienie wielu innych formatów, także tych niestandardowych.

Różne możliwości znakowania

W zależności od potrzeb, proponujemy torby z jedno lub dwukolorowym nadrukiem logo, możliwy jest też kolorowy zadruk całej powierzchni (full kolor, czyli 4+0). Torba papierowa z logo jednokolorowym to produkt bardziej przystępny cenowo, który jednocześnie jest elegancki i kieruje uwagę na nadrukowany motyw. Z kolei torby reklamowe z nadrukiem na całej powierzchni dają nam szersze możliwości projektowe, każda strona torby może mieć inną grafikę. Jeśli chodzi o projekt graficzny torby, to jest to zadaniem naszego studio graficznego, więc klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Bogate wnętrze, czyli co do środka

W zależności od przeznaczenia, torby reklamowe papierowe mają inne funkcje w sferze prywatnej, inne znów w obszarze biznesowym. Tutaj jest to przede wszystkim sposób na eleganckie przekazanie materiałów firmowych i gadżetów. Niewielu z nas lubi otrzymywać podarki przekazane po prostu z ręki do ręki, forma jest często równie ważna, co zawartość. Dlatego polecamy torby reklamowe z nadrukiem jako idealny nośnik gadżetów firmowych. Dobrze sprawdzą się także, gdy zapakujesz tam ekskluzywne kalendarze książkowe firmowe, czy kalendarze czterodzielne z projektem. W ofercie mamy także torby na wino, a także na każdy inny przedmiot, jaki chciałbyś w nią zapakować. Każdy niestandardowy wymiar wyceniany jest indywidualnie.