Kalendarze biurkowe / Piramidki


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie


Kalendarze biurkowe

Kalendarz biurkowy nie tylko ułatwi Ci organizację pracy, ale również jest świetną formą całorocznej reklamy. Dzięki nadrukowanym kalendarium szybko obejmiesz wzrokiem plany na cały rok. Świetnie sprawdzi się na biurku firmowym ale również do użytku indywidualnego.

Świetny i praktyczny gadżet na każdą okazję

Taki kalendarz to bardzo użyteczny produkt, który powinien mieć swoje miejsce na każdym biurku. Idealnie nada się do poprawienia efektywności pracy pracowników. Podobnie jak w przypadku kalendarzy książkowych czy trójdzielnych ich głównym przeznaczeniem jest informacja o dniu tygodnia. Jednak dla osób pracujących w firmie przy biurku jest zdecydowanie najlepszą opcją. Spojrzenie wzrokiem na datę lub zapisanie ważnego spotkania poprawi organizację w firmie. Jego główną zaletą jest szybkość sprawdzenia daty. Nie musimy nic wyciągać czy szukać odpowiedniej strony, wystarczy po prostu spojrzeć w kalendarium, a już wszystko wiemy. Niektóre posiadają dodatkowy notatnik albo plener co już całkowicie pomoże w zaplanowaniu dnia. Jest bardziej użyteczny niż kalendarze w komputerze. Kiedy nastąpił by nagłe odłączenie od prądu, nie mielibyśmy możliwości sprawdzenia daty czy swoich notatek. Też fizyczny kalendarz daje łatwiejsze i praktyczniejsze zastosowanie kiedy chcemy coś zaznaczyć by przykuwało uwagę. Najlepiej do tego nadadzą się znaczniki czy kolorowy marker. Taki kalendarz pomimo swojej funkcjonalności to również świetny gadżet reklamowy. Można go użyć jako dodatku do promocji na targach lub po prostu używać w firmie. Wtedy klient będzie miał możliwość zobaczenia reklamy stojąc w kolejce bądź rozmawiając z pracownikiem.

Oryginalny projekt kalendarza

Kalendarze biurkowe są tak zaprojektowane, że mają bardzo dużo miejsca na grafikę. Piramidki są dwustronne co daje dodatkowe możliwości w projekcie. Jedna strona może być całkowicie różna od drugiej, lub taka sama w zależności od potrzeby. Można do grafiki dodać jakikolwiek tekst lub logo firmowe. Stworzenie projektu leży już po naszej stronie i jest całkowicie darmowe. Możemy użyć nadesłanych przez klienta zdjęć, lub użyć z naszej biblioteki. Przygotowujemy kilka propozycji, w różnych formach by klient miał możliwość wyboru. Z każdym rozmawiamy indywidualnie starając się wykonać projekt według wizji zamawiającego. 

Nasze piramidki mają różne układy i wielkości. Najbardziej standardowym jest piramidka pionowa lub pozioma. W pionowej, kalendarz jest zdecydowanie dłuższy, ale krótszy u podstawy, przez co może zajmować mniej miejsca na biurku. Kalendarium znajduje się na górze układu zaś na dole grafika. Warto też zaznaczyć że kalendarium jest po jednej stronie piramidki, czyli tył zajmuje wyłącznie grafika. Kalendarium jest doczepiane i nie jest nadrukiem na papierze. Za to kartki z miesiącami można przerzucać z jednej storny na drugą. Jednak ważne by nie dawać żadnych ważnych informacji w miejscu gdzie kalendarium mogło by je zasłonić. Jeśli jednak nie interesuje nas wersja doczepiana, mamy też wersję ekonomiczną w której miesiące zadrukowane są na grafice. Standardowo piramidki posiadają układ miesięczny lecz w naszej ofercie mamy również kalendarz tygodniowy, w którym możemy dobrać dodatkowo okładkę. Najciekawszą opcją jest kalendarz personalizowany, który posiada aż 12 stron na własną grafikę. Można więc wykonać osobne projekty na każdy miesiąc. Wersja ta posiada również możliwość stworzenia okładki. Dla osób którzy chcieliby używać kalendarza do zapisywania ważnych rzeczy mamy kalendarz lux, który posiada doczepiany notes lub plener. Całość może być złączona u góry za pomocą spirali lub kleju do wyboru. W zależności od rodzaju, piramidki mają różne wielkości po złożeniu. Jest to około 200 x 130 mm, drukowane zawsze na kartonie 300 gramowym. Podstawa kalendarzy jest sztancowana za pomocą standardowego wykrojnika z białego kartonu 300 g i posiada zamek bezklejowy (podstawa do samodzielnego złożenia).Kalendarze pakujemy po 50 szt. w folię termokurczliwą, a następnie max po 400 szt. w wytrzymałe kartony z tektury falistej.