Konfiguracja produktu

Tłoczenie logo na okładce:
Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:
-
Liczba kalendarzy:
Suma netto:
-
- netto/szt.
Jak liczymy cenę?
Wybierz oprawę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych na rok 2020. Kalendarze dostępne są w trzech układach - dzienny (dzień na stronie), tygodniowy (tydzień na rozkładówce) i tygodniowo-notesowy (z lewej strony tydzień, z prawej notes w kratkę). Poniżej przedstawione są dostępne formaty, a po kliknięciu na wybrany także rodzaje opraw, kolorystyka oraz inne niezbędne szczegóły kalendarza książkowego. W razie niezdecydowania zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie doradzimy oraz pomożemy dobrać najlepszą ofertę dla Państwa firmy.

Powyżej przedstawiamy kalendarze książkowe przygotowane w najbardziej popularnych formatach, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo okładkę każdego kalendarza książkowego możemy oznaczyć poprzez tłoczenie logo Państwa firmy na okładce. Kolejna opcja to możliwość personalizacji, czyli laserowego oznaczenia kalendarza imieniem i nazwiskiem właściciela, dzięki czemu kalendarz zyskuje niepowtarzalny charakter. Dla chcących zamieścić wewnątrz kalendarza informacje o przedsiębiorstwie, ofercie itp dobrym rozwiązaniem jest tzw. wklejka - dodatkowa strona dołączona do kalendarza książkowego. Wklejka jest doklejana do kalendarza w taki sposób, że staje się jego integralną częścią.

Dla bardzo wymagających klientów, którzy lubią nieszablonowe rozwiązania proponujemy wykonanie kalendarza na specjalne zamówienie z indywidualną oprawą oraz dodatkowymi możliwościami wykończenia wewnątrz (patrz ostatnia opcja w poniższym menu). Jest to możliwe przy zamówieniu co najmniej 100 kalendarzy książkowych, tutaj wybór kolorystyki i rodzaju opraw jest praktycznie nieograniczony. Możliwa jest także okładka kalendarza książkowego ze skóry naturalnej.