O nas 

Jesteśmy firmą, która od 2008 roku dostarcza nie tylko kalendarze, ale zapewnia także kompleksową obsługę i doradztwo w wyborze odpowiednich gadżetów pomagających w identyfikacji oraz promowania marek. Nasza firma CSK Group od 01.01.2022 roku działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, co stanowi naturalny etap w naszym dynamicznym rozwoju.

 

Doświadczenie

Bogate doświadczenie  na rynku pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat obsłużyliśmy kilka tysięcy klientów, co roku jest ich prawie dwa tysiące. Co ważniejsze, cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dlatego aż 80% z nich decyduje się na ponowne skorzystanie z naszych usług.

 

Wartości firmy

Wartości, które wyznajemy to lojalność, uczciwość i solidność. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania. Tworzymy zespół, który gra do jednej bramki i wspiera się wzajemnie na każdym etapie pracy. Jesteśmy terminowi i elastyczni przy zachowaniu konkurencyjnych cen naszych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w pełni angażujemy się, a to pozwala nam osiągać doskonałe rezultaty.

 

Opinie klientów

Nasza reputacja potwierdzona jest również na platformie Google, gdzie firma zdobyła najwyższą możliwą ocenę - 5,0. To dowód na to, że nasza praca jest doceniana przez klientów, co stanowi dla nas ogromne źródło satysfakcji. Opinie na nasz temat można sprawdzić tutaj: Opinie 

 

Misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów w szybkim terminie zgodnie z ich wizją. Chcemy, aby klienci mogli skupić się na swoim biznesie, a my służymy im wsparciem w dziedzinie marketingu, identyfikacji marki i strategii brandu.

 

Nasza wizja

Nasze cele są związane z rozwojem naszych klientów. Chcemy oferować kompleksową obsługę marketingową przez cały rok, pomagając naszym klientom w promowaniu ich firm i produktów. Ponadto, pragniemy być partnerem w kreowaniu marek i systemów identyfikacji, aby nasi klienci mogli osiągać jeszcze większy sukces w swojej działalności.

Jesteśmy dumni z naszego dotychczasowego dorobku i pełni zapału, patrzymy w przyszłość, gotowi, by spełniać kolejne wyzwania i rozwijać naszą współpracę z klientami na najwyższym poziomie. Nasza firma CSK to nie tylko produkty to partnerstwo, na które możesz liczyć.

Interesują Cię oryginalne gadżety reklamowe i chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie? Skontaktuj się z nami i poznaj nasze pomysły.