2022 - chiński Rok Tygrysa

2022-01-19

Przyszedł czas na zmiany, energię i determinację. Pożegnajmy więc rok Bawoła i zobaczmy co przyniesie nam rok Tygrysa. Zapraszamy na bloga!

Zobacz więcej

Zastosowanie włókna węglowego w przemyśle i reklamie

2022-01-13

Włókno węglowe to materiał który znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Poznaj czym jest oraz gdzie możemy go znaleźć. Zapraszamy na bloga!

Zobacz więcej

Wysyłka kalendarzy i gadżetów w trakcie pandemii

2021-08-31

Pandemia która nawiedziła świat w 2019 roku i przelała się falą w roku 2020 w niewielkim stopniu zmieniła sposób dystrybucji kalendarzy i gadżetów firmowych. Jak będzie pod tym kątem wyglądał ten rok?

Zobacz więcej

Kalendarz wydarzeń sportowych 2022 czyli co nas czeka w przyszłym roku

2021-08-03

Rok 2022 rok będzie bardzo bogaty jeśli chodzi o wydarzenia sportowe. Sprawdź jakie imprezy warto już teraz zapisać w swoim kalendarzu i kiedy emocje kibiców będą rozpalone do czerwoności.

Zobacz więcej

Gdzie na wakacje w 2022 roku - najlepsze destynacje wakacyjne

2021-06-17

Jakie będą najpopularnieszje kierunki podróży wakacyjnych w 2022 roku? Już dziś zaplanuj swój urlop po pandemii.

Zobacz więcej

Kalendarze ekologiczne z certyfikatem FSC - dlaczego warto postawić na ekologię?

2021-06-08

Cały świat w coraz większym stopniu zdaje sobie sprawę z jakimi wyzwaniami przychodzi nam zmierzyć się w dziedzinie ochrony środowiska w którym żyjemy. Wzrasta też świadomość ekologiczna zarówno nasza, jak i naszych klientów. Dlatego na 2021 rok przygotowaliśmy ofertę na kalendarze ekologiczne.

Zobacz więcej

Kalendarz alergika 2021 - co pyli w jakich miesiącach?

2021-05-13

Sezonowe objawy alergiczne dokuczają wielu z nas, odrobina wiedzy nie zaszkodzi, warto więc wiedzieć na co konkretnie reagujemy oraz poznać okresy wysokiego stężenia pyłków, tak by żyło się nam łatwiej. Poniżej podstawowe informacje oraz trochę tipów dla każdego, kto ma do czynienia z tym problemem.

Zobacz więcej

Kalendarz w telefonie czy tradycyjny? Plusy i minusy

2021-03-29

Zarówno kalendarze tradycyjne, papierowe jak i kalendarze cyfrowe w naszych telefonach mają wiele plusów i minusów. Dziś dyskutujemy właśnie na ten temat!

Zobacz więcej

Postanowienia noworoczne czy warto?

2021-02-01

Wraz z nadejściem kolejnego roku napotyka nas wiele zmian, na które nie mamy wpływu. Przede wszystkim stajemy się rok starsi - niezależnie od tego czy nam się to podoba, czy nie. Mogą być także pozytywy - to także rok mniej do emerytury lub spłacania kredytu. Podejście do nieuchronnych zmian obrazuje także szerzej nasze nastawienie do życia.

Zobacz więcej

Kalendarz księżycowy / biodynamiczny. Czym jest?

2021-01-25

W ogrodnictwie i rolnictwie czasem mówi się o kalendarzu księżycowym. O co w nim chodzi? Czym właściwie jest kalendarz biodynamiczny? Zapraszamy do lektury artykułu po więcej szczegółów!

Zobacz więcej