Biuwary - podkłady na biurko 2022


Konfiguracja produktu

Klejenie krawędzi:
Papier:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Biuwary reklamowe z nadrukiem firmowym praktycznym przedmiotem na każdym biurku

W dobie cyfryzacji i przenoszenia większości informacji do komputerów wciąż nieocenionym wsparciem są planery biurkowe. Często podczas rozmówi telefonicznych pojawia się potrzeba zapisania ważnych informacji na gorąco lub sprawdzenia całorocznego kalendarza. W takich chwilach przychodzi nam z pomocą biuwar.

Standardowo składają się z 26 lub 52 kart, czyli w zależności od zapotrzebowania - do odrywania po jednej co tydzień lub co dwa tygodnie. Są klejone wzdłuż jednego z dłuższych boków, a także doklejane delikatnie przy kolejnych dwóch narożnikach, by zapobiec przedwczesnemu oddzielaniu kolejnych kart. Na spodzie tekturowa podkładka. Możliwe jest również zabezpieczenie biuwaru listą ochronną u dołu.

Indywidualna grafika nieprzerwaną reklamą Twojej firmy na biurku kontrahentów

Najbardziej popularne biuwary są formatu A2, czasami klienci decydują się na mniejszy format A3. Jest to bardzo duża powierzchnia do wykorzystania dowolną grafiką w zależności od potrzeb czy upodobań. Projekty graficzne biuwarów przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Oznacza to, że gotowy produkt na każdej stronie zawiera logo klienta, a także inne elementy graficzne istotne dla niego. Na życzenie możemy także zamieścić zdjęcia: siedziby, produktów lub pracowników, ale większość projektów powstaje z bardziej ogólnej koncepcji - klient określa specyfikę swojej branży, atuty przedsiębiorstwa, na tej podstawie wiemy, czy na projekcie stawiać na nowoczesność, oparcie w tradycjach czy może ludzki wymiar biznesu. Każda realizacja to połączenie wizji klienta oraz umiejętności naszych grafików, którzy dobrze potrafią przenieść emocje na projekty. Co istotne, projekt graficzny biuwaru musi przyciągnąć wzrok, ale także nie być zbyt wyrazisty, gdyż stanowi tylko tło to zamieszczania naszych notatek na nim.
Do kompletu z biuwarem zwykle proponujemy kalendarz trójdzielny. Ten pierwszy położony na biurku wspomaga pracę przy komputerze oraz pozwala na szybkie notowanie, ten drugi - pozwoli błyskawicznie sprawdzić datę.

Jeśli szukasz innego rodzaju kalendarza, który również można postawić na biurku, to proponujemy zapoznać się z naszą ofertą na kalendarze biurkowe.