Bloczki reklamowe firmowe


Konfiguracja produktu

Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Bloczki reklamowe z nadrukiem lub logo

Notesy wyrywane są proste i przydatne na wielu stanowiskach. Dla każdego, kto przeprowadza dużo rozmów, także telefonicznych. Dla tych, którzy uczestniczą w konferencjach lub niekończących się naradach. Przydatne także jako listy zakupów. Jednym słowem rzecz, z której skorzysta każdy. Tym bardziej warto je spersonalizować, by takie bloczki biurowe z logo przy okazji użytkowania, przypominały o Twojej firmie. Przydatne tak jak kalandarze książkowe

By każdy znalazł coś dla siebie: notesy wyrywane, na spirali lub bloczki samoprzylepne

Powyżej propozycja papierowych notatników, które dostępne są w kilku opcjach. Pierwsza z nich to notesy firmowe z wyrywanymi kartkami, możliwe w wersji z okładką i bez okładki. Drugą możliwością są notatniki z logo na spirali i wreszcie trzeci typ do bloczki samoprzylepne typu kostka. Wszystkie trzy typy spełniają tą samą funkcję - pomagają nam utrwalić kluczowe informacje, często w sytuacji, gdy informacji jest dużo i każda jest ważna.

W zależności od potrzeb możesz wybrać spośród kilku formatów: notesy A6, notesy A5 oraz A4. Kostka reklamowa z kartkami samoprzylepnymi to trzy różne formaty podstawy, które (w zależności od grubości = liczby kartek) mogą tworzyć sześcian lub graniastosłup o połowę od niego niższy. Alternatywnym produktem są notesy firmowe w oprawie skóropodobnej, które także mamy dostępne na naszej stronie.

Jak je zadrukować? Wszystkie powyższe notesy możemy zadrukować jednostronnie w pełnym kolorze. Projekt graficzny notesu papierowego oczywiście po naszej stronie. Przy okazji takiego zamówienia warto rozważyć od razu do kompletu długopisy firmowe albo kalendarze książkowe zamykane na gumkę (także z gumką na długopis).