Notesy firmowe


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Bloczki reklamowe z nadrukiem lub logo

Notesy wyrywane są proste i przydatne na wielu stanowiskach. Dla każdego, kto przeprowadza dużo rozmów, także telefonicznych. Dla tych, którzy uczestniczą w konferencjach lub niekończących się naradach. Przydatne także jako listy zakupów. Jednym słowem rzecz, z której skorzysta każdy. Tym bardziej warto je spersonalizować, by takie bloczki biurowe z logo przy okazji użytkowania, przypominały o Twojej firmie. Przydatne tak jak kalendarze książkowe

By każdy znalazł coś dla siebie: notesy wyrywane, na spirali lub bloczki samoprzylepne

Powyżej propozycja papierowych notatników, które dostępne są w kilku opcjach. Pierwsza z nich to notesy firmowe z wyrywanymi kartkami. Drugą możliwością są notatniki z logo na spirali i wreszcie trzeci typ do bloczki samoprzylepne typu kostka. Wszystkie trzy typy spełniają tą samą funkcję - pomagają nam utrwalić kluczowe informacje, często w sytuacji, gdy informacji jest dużo i każda jest ważna.

Taki bloczek mimo funkcjonalności może też dobrze wyglądać. Dlatego możliwa jest również dodatkowa opcja - czyli okładka. Taki dodatek jest możliwy tylko przy wersji z wyrywanymi kartkami oraz na spirali. Nada to estetyki twojemu produktowi a także zabezpieczy kartki przed zabrudzeniami. Przy takich zamówieniach można dodatkowo skupić się na projekcie okładki, aby nawiązywała do tematyki firmy. Taki notatnik będzie wyglądał o wiele estetycznej na biurku firmowym. Może być też świetnym gadżetem do promocji marki rozdając je klientom. 

O druk należy zadbać podczas  różnych  spotkań, organizacji szkoleń, konferencji czy festynów. Przy szkoleniach to dobry gadżet do rozdania uczestnikom. Osoba ma możliwość zapisu informacji ale i bardziej zapamięta markę organizatora. Jest to niezbędnik przy promowaniu naszej firmy. Podobnie jak długopisy, taki bloczek jest stosowany codziennie. Idealnie nada się w biurze, w księgowości podczas odbierania telefonu i zapisywania sobie podawanych informacji.  Nie trzeba być dużą firmą - taki gadżet przyda się każdemu!

Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb

W zależności od potrzeb możesz wybrać spośród kilku formatów: notesy A6, notesy A5 oraz A4. Kostka reklamowa z kartkami samoprzylepnymi to trzy różne formaty podstawy, które (w zależności od grubości = liczby kartek) mogą tworzyć sześcian lub graniastosłup o połowę od niego niższy. Kartki są kolejną opcją którą można dobrać do naszego zamówienia. W zależności od formatu mogą się one różnić. Samoprzylepne mimo braku możliwości dodania okładki, mogą mieć aż 350 stron. Pozostałe dwa modele mogą mieć najwięcej 100.  Alternatywnym produktem są notesy firmowe w oprawie skóropodobnej, które także mamy dostępne na naszej stronie.

Jak je zadrukować? Wszystkie powyższe notesy możemy zadrukować jednostronnie w pełnym kolorze. Projekt graficzny notesu papierowego oczywiście po naszej stronie. Przygotowujemy projekt zgodny z opisem klienta. Możemy użyć różnych kolorów, grafik oraz zapisać wszystkie dane kontaktowe w wybranym miejscu. Jest możliwość przygotowania takiego notesu w kratkę oraz z białym środkiem. Przy okazji takiego zamówienia warto rozważyć od razu do kompletu długopisy firmowe albo kalendarze książkowe zamykane na gumkę (także z gumką na długopis).