Długopisy reklamowe z logo


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Podstawowy gadżet reklamowy na Twoim biurku

Decydując się na zakup gadżetów reklamujących naszą firmę, długopisy reklamowe to zdecydowanie must-have. Ten mały gadżet jest w stanie promować firmę ale również nadaje się do codziennych prac. Jest on funkcjonalny ale i zapewnia dodatkową promocję firmy.

Szeroki wybór modeli długopisów oraz paleta kolorów

Na tej podstronie prezentujemy kilka opcji piśmiennych, jakie proponujemy naszym klientom. Nasze długopisy reklamowe są pokazane w czterech kategoriach. Możesz więc wybrać dość standardowe długopisy plastikowe z logo lub długopisy metalowe z logo. Jednak przygotowaliśmy też dla Państwa coś specjalnego - długopisy ekologiczne z logo, które mogą być korkowe lub bambusowe a także teksturowe długopisy reklamowe. Każda cena zawiera już koszt znakowania (logo, adres strony www itp). Opcja plastikowa i metalowa to bogata możliwość wyboru koloru. Osobom niezdecydowanym na jeden kolor, proponujemy wybór kilku i podział zamówienia (np. w ramach zamówienia 500 sztuk długopisów wybrać po 100 sztuk z kilku kolorów). Plastikowe zawierają aż 14 kolorów i różnych odcieni. Dla osób niezdecydowanych na kolor proponujemy wersję ekologiczną w których kolor zawsze jest jasno brązowy. Każda opcja posiada również różne modele, najbardziej wybierany przez klientów jest model 1 wykonany z metalu. Jest to nasz bestseller.

Długopisy reklamowe z logo - must have każdej firmy

Jest to jeden z podstawowych elementów, w jakie warto zainwestować - koszt nie jest wysoki, a efekt bardzo dobry. Nie tylko są przydatne na wydarzenia branżowe, czy dla partnerów. Będą też świetne dla nowych pracowników! Co zamieścić na takim gadżecie? Zależy w jakim celu kupujemy dany produkt. Firmy zazwyczaj decydują się na logo. Jeśli jednak bardziej zależy nam na reklamie i chcemy bardziej udostępnić kontakt naszym klientom, można zdecydować się na umieszczenie na nich danych teleadresowych. Taki produkt może być świetnym dodatkiem jako bonus dla klienta a także jako dodatkowa reklama wynoszona przez kontrahentów. Celem umieszczenia numeru telefonu jest ułatwienie osobie kontaktu z daną firmą. Miejsca na boku nie jest za dużo dlatego polecamy zdecydować się na umieszczenie jednej informacji. Możliwe są też zamówienia mieszane (na przykład 100 sztuk drukujemy z logo, a kolejne 100 z numerem telefonu)

Co jeszcze warto dodać do takiego pakietu podstawowego? Jeśli nie chcemy przeciążać budżetu, to na początek dobre będą: bloczki reklamowe z nadrukiem firmowym, kalendarze biurkowe z projektem oraz ewentualnie w ramach dobrej corocznej praktyki kartki świąteczne z logo. Dla firm o bardziej ugruntowanej pozycji i stabilnym budżecie do rozważenia jest oczywiście więcej elementów, chętnie doradzimy i pomożemy opracować najlepszy plan marketingowy, a także przygotujemy projekty graficzne i system identyfikacji wizualnej całości

Ekologiczne długopisy reklamowe

Klientom, którzy cenią sobie naturalne materiały i troskę o środowisko polecamy długopisy bambusowe z logo lub długopisy korkowe firmowe. To dwa materiały ekologiczne, wybór takich długopisów przynajmniej w pewnym stopniu pozwoli na odejście od materiałów wytwarzanych przemysłowo. Z racji tego, że jest to materiał naturalny kolor rzeczywistego produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu czy wizualizacji. Mimo innego podłoża, wydruk logo, bądź innych danych teleadresowych jest możliwy a dodatkowo będzie wyglądał wyróżniająco na tle innych firm.

Polecamy zainteresowanie się ofertą. Firmy bardzo często decydują się na zakup tego produktu. Głównie dlatego, że jest to niezbędnik w każdej firmie. Każda firma musi posiadać długopisy, więc dlaczego nie zainwestować w takie, które jeszcze dodatkowo Cię zareklamują?