Gadżety ekologiczne


Wyszukaj produkt
 

Nadruk:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Gadżety ekologiczne

Nadchodzący rok jest rokiem ekologii. Przygotowaliśmy dużą ofertę na kalendarze ekologiczne. Postaw na ekologię również w przypadku innych gadżetów - Czyli jeszcze więcej produktów eko! Ekologia jest coraz bardziej popularna, dlatego powiększamy nasz asortyment produktów bezpiecznych dla natury. Zadbaj o naszą planetę decydując się na eko gadżety!

Dlaczego warto postawić na gadżety ekologiczne?

akcesoria ekologiczne

Ekologia jest naprawde ważna dla naszej planety i naszego społeczeństwa. Decydując się na możemy trochę pomóc w naszym ekosystemie. Jest to też znak dla innych klientów, że nasza firma stawia na ekologię co może być dodatkowym atutem w oczach odbiorców. Jeśli planujemy rozdawać małe upominki na targach ( na przykład notesy), dlaczego więc nie zdecydować się na wersję ekologiczną? Taka wersja na pewno bardziej przykuję uwagę. Wszystkie przedmioty są wykonane z ekologicznych surowców bezpiecznych dla środowiska.

Takie gadżety też świetnie nadadzą się do firm, które zajmują się ekologią. Na przykład jakieś organizacje eko, producenci artykułów ekologicznych itp. Można je również wykorzystać po prostu w biurze do codziennego użytku dla swoich pracowników. 

Produkty EKO dostępne w naszej ofercie

gadżety ekologiczne    

Domek dla ptaków - budka lęgowa dla ptaków z Twoim logo na przodzie domu. Jest wykonana z MDF czyli z płyty pilśniowej średniej gęstości z włókien drzewnych. Materiał ten często jest wykorzystywany w produkcji mebli. Domek składa się z kilku prostych części które sami musimy złożyć. Świetne jako forma upominku czy do postawienia wiosną koło firmy jako forma reklamy.

 

Gra typu Jenga - zainteresowanie grami jest dość spore, zwłaszcza jeśli firma ma możliwość oznaczenia produktu swoim logiem. Taką możliwość mamy w grze Jenga. Sama gra jest stworzona z drewna i wkładana jest do papierowego pudełka które można zobaczyć swoim logo. Sama gra polega na wspólnym graniu by wyciągać kawałki drewna w taki sposób by wieża się nie zawaliła. Przegrywa ten któremu pierwsza wieża spadnie. W grę można grać nawet samemu lecz lepiej grać w co najmniej w 2 osoby.

 

Kredki eko - jest to zestaw ekologicznych kredek wraz z opakowaniem. Znajduje się w nim 12 kolorów. Kredki wykonane są z drewna a opakowanie z tektury. Posiadają też temperówkę umieszczoną w tubie. Jest to więc cały zestaw w jednym. Logo umieszczamy na tekturowej tubie.

 

 Notatnik z karteczkami samoprzylepnymi - Zainteresowanie na notatniki jest od zawsze, prezentujemy więc trochę inny przykład niż standardowy notes. Występuje na nim kolorowa uśmiechnięta buźka. Pod nią jest miejsce na umieszczenie logo. Notatnik jest na spirali w kartonowej okładce. Posiada 50 kartek w kratkę i pięć wyrywanych karteczek samoprzylepnych w różnych kolorach.

 

Torba bawełniana - torby bawełniane są i były w naszej ofercie od dłuższego czasu. Jednak ta posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 - czyli najważniejszy znak określający jakość ekologiczną wystawiany przez Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Sama torba ma bardzo długie uszy co umożliwia zawieszenie jej na ramieniu. Uchwyt ma 77 cm a torba 37 x 41 cm.  Gramatura torby wynosi 140 g/m2. Jest w naturalnym kolorze na której można umieścić logo w samym środku.

 

Projekt na gadżetach eko

torba bawelniana

Jeden z większych zalet tych produktów to dodatkowa możliwość znakowania gadżetów w konkretnych miejscach. Taka możliwość jest właśnie w naszej ofercie! Wysyłamy również wizualizację jak będzie projekt wyglądał z umieszczonym na nim logo. Po akceptacji zlecamy projekt do druku, następnie trzeba już tylko cieszyć się z rezultatów. Miejsce umieszczenia logo widoczne jest na miniaturkach powyżej.

 

Jeśli interesuje was jakiś inny produkt którego nie widać na naszej stronie, prosze się z nami bezpośrednio kontaktować. Zobaczymy czy jesteśmy w stanie pomóc! Poza gadżetami mamy też wiele innych produktów eko jak na przykład kalendarze trójdzielne eko lub kalendarze książkowe eko.